• 36 35:30
    2
    Petr VYHNAL

TJ Sokol Kostelec nad Labem - SK Florbal Benešov muži C 2:8
branky: 7. Kamil Kočí, 13. David Gadowski - 8. Marek Čeněk, 11. Marek Čeněk, 12. Marek Čeněk, 14. Ondřej Novotný, 19. Jakub Wroblowský, 21. Jakub Wroblowský, 23. Ondřej Novotný, 34. Marek Čeněk; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Andrej Lipan; vyloučení: 5:2 + Josef Čížkovský OS; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Kamil Polman ? - Jakub Fortelný ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 0:1
36:00 Konec se nesl v duchu Rockyho, o šarvátky nebylo nouze. Děkujeme všem online divákům za dnešní přenosy.
35:30 Vyloučen hráč #34 Petr Vyhnal družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za nesportovní chování
35:30 Vyloučen hráč #66 David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:56 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:8
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #93 Jakub Wroblowský (2:8)
33:56 Wroblovský sehrál do prázdné Čeňkovi, ten se nemýlil. Wroblovský hraje výborné utkání!
33:40 Sláma teď inkasoval tvdý hit v rohu a započala lehká vřava na hřišti. Nyní probíhají diskuze s rozhodčími.
33:28 Už se čeká jen na konec zápasu, Benešov má otevřenou obranu, Kostelec utočí do prázdna, ale nedává.
32:45 Golman Benešova předvádí MONSTER save, kdy vychytal přečíslení 2 na 0!
31:27 Hráč Benešova Čižovský se vrací po odpykání osobního trestu do hry. Slovy právníka, je zproštěn obžaloby.
28:07 Vyloučen hráč #66 David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání
26:30 Vyloučen hráč #91 Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání
26:30 Sláma jde za vražednou sekeru na 2 minuty. Za tuto sekačku by se nemuseli stydět ani v Mountfieldu.
24:00 O přestávku před třetí třetinou se halou rozezněla písnička "Jede jede mašinka". A opravdu mašinka halou jela, k ní se přidal i tým Benešova. Kluci, jste naši hrdinové!
22:09 Ve hře se přiostřuje. Hráči Kostelce nedávné góly nesou těžce. Pravdou je, že Benešov jim tvrdou, leč čistou hrou nedává moc šancí.
22:02 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:7
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #34 Petr Vyhnal (2:7)
20:42 Vyloučen hráč #59 Josef Čížkovský družstva SK Florbal Benešov muži C - osobní trest
20:11 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #93 Jakub Wroblowský z trestného střílení (2:6)
20:11 Nyní byl Wroblovský zfaulován do hlavy, Benešov dostal možnost nájezdu, sám faulovaný se jal exekuce a neomylnou střelou do šibenice proměnil. Na co vymýšlet kličky, když to jde přesnou střelou.
18:42 Vyloučen hráč #59 Josef Čížkovský družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za nesportovní chování
18:23 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:5
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #6 Ondřej Novotný (2:5)
18:23 I přes absolvovaný včerejší maturitní ples dává Jakub Wroblovský branku. A to konec minulého zápasu končil s osobním trestem. Klobouček.
14:31 Čeněk teď dostal do obličeje. Vypadalo to vážně, ale nic z toho není.
13:30 Je to kanonáda. Teď je to přehlídka nebezpečných střel.
13:08 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #1 Jakub Fortelný (2:4)
12:50 Najednou hra nabrala spád a góly padají na obě strany.
12:29 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #66 David Gadowski, asistoval #21 Tomáš Pavelek (2:3)
12:00 Z ochozů slyšíme: "Aspoň ta hudba je dobrá, keď už florbal je na nic."
11:58 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #34 Petr Vyhnal (1:3)
11:53 Vyloučen hráč #88 Miloš Vojtíšek družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání
10:59 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:2
10:59 Teď už Čeněk neomylně skóruje. Krásná střela z těžkého úhlu.
10:14 Teď Čeněk pro změnu minul, nutno říci, těžkým backhandem prázdnou klec Kostelce.
09:00 Čeněk se snažil proháčkovat hřištěm, ale selhal na prvním hráči.
08:30 Hra postrádá spád, na hřišti je poměrně ticho. Že by to byla výzva k songu "Reklama na ticho"?
07:01 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk bez asistence (1:1)
06:17 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #15 Kamil Kočí, asistoval #7 Martin Vojtíšek (1:0)
05:20 Kostelec n.L. vypálil jedovatou střelu, za kterou by se nemusel stydět ani hráč SKV D Marek Mojžíš. Letěla asi jen 2 metry nad.
04:35 Máme tu poslední utkání dnešního náročného dne. Pořadatelský tým jen těžko nese dnešní zprávy, a to odchod Radka Řeháčka ke konkurenčnímu týmu a Marka Mojžíše do národní ligy.