2

2.

série

EMCO Cholerics - FBK Včely DDM Praha 2 4:5pn
branky: 22. Petr Tomčík, 22. Petr Tomčík, 28. Petr Tomčík, 36. Ondřej Popelka - 2. Martin Hruška, 19. Vojtěch Roun, 23. Tomáš Mráz, 35. Tomáš Mráz, N Robin Franče; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Andrej Lipan; vyloučení: 3:0; využití: 1:0; diváků: 346; zásahy brankářů: Michal Holan -4 - Martin Rozehnal ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #26 Robin Franče a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #5 Michal Kadlec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #44 Jan Šmíd a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #9 Pavel Uher , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Emco nakonec sladkost medu neochutí a po dvou podprůměrných nájezdech dostaly citelné bodnutí.
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Tady někomu uletěly Včely. Blíží se nájezdy, začínají Hry o Úly.
35:42 GÓL EMCO Cholerics! 4:4
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #13 Michael Mareš (4:4)
35:42 Včely trestuhodně minuly prázdnou bránu a EMCO vyrovnává
35:00 Hra bez brankáře Emca
34:54 Timeout EMCO Cholerics
34:54 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 3:4
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #5 Tomáš Mráz bez asistence (3:4)
34:54 Včely přesně mířeným žihadlem zvyšují na 4:3. Do konce hry zbývá 1 minuta a 6 vteřin. Čím odpoví tílka z Emca?
34:47 Hráči Benešova už netrpělivě čekají na svůj zápas, ale netuší, že tady se asi schyluje k nájezdům
34:09 Vražda u mantinelu a hráč Emca číslo 6 se zvedá jen velmi těžce
32:24 Máme poslední 4 minuty třetí třetiny a stále jsme daleko k rozuzlení, zdali poteče med proudem, nebo Emco sundají svá tílka v radosti vítězství.
30:00 Včelám už zase teče med do bot
27:59 GÓL EMCO Cholerics! 3:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #11 Petr Tomčík, asistoval #5 Michal Kadlec (3:3)
26:00 Vyloučen hráč #11 Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:05 Včelí bubenice jde rozhodně slyšet
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:02 Včely to nedají nadarmo
22:00 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 2:3
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #5 Tomáš Mráz, asistoval #44 Jan Šmíd (2:3)
21:55 Včelám vyteká med "to isté" řekl rozhodčí
21:34 GÓL EMCO Cholerics! 2:2
21:21 GÓL EMCO Cholerics! 1:2
21:20 Včelám se do úlu jen tak někdo nedostane
20:10 Včely opět bodaj
18:01 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 0:2
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #17 Vojtěch Roun, asistoval #11 Lukáš Tretera (0:2)
17:50 Venku se náhle oteplilo a EMCO vytáhlo letní sadu dresů bez rukávů. Fanynky jsou ve varu.
14:20 Včely pěkně bodaj
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:45 Vyloučen hráč #12 Jiří Spilka družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání
07:07 Vyloučen hráč #6 Štěpán Wagenknecht družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za bránění ve hře
01:32 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 0:1
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #66 Martin Hruška, asistoval #11 Lukáš Tretera (0:1)