7:3
    Roman EDER
    (Zmrzlík)

Prague Tigers D - FBC Falcons Žižkov 7:3
branky: 4. Vítězslav Matěj, 10. Vítězslav Matěj, 15. Ondřej Kulakowski, 22. Tomáš Pytl, 24. Tomáš Pytl, 30. Miroslav Neumann, 36. Roman Eder - 17. Tomáš Klepal, 33. Michal Myšík, 33. Tomáš Klepal; rozhodčí: Marek Stojanović - Dominik Hrubý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála 13 - Tomáš Mojžiš 18; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:2
36:00 Střely ve 3. části: 11:7
35:49 GÓL Prague Tigers D! 7:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Roman Eder, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (7:3)
32:20 GÓL FBC Falcons Žižkov! 6:3
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #56 Tomáš Klepal, asistoval #77 David Myšík (6:3)
32:05 GÓL FBC Falcons Žižkov! 6:2
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #35 Michal Myšík, asistoval #77 David Myšík (6:2)
29:06 GÓL Prague Tigers D! 6:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (6:1)
24:00 Střely ve 2. části: 10:4
23:26 GÓL Prague Tigers D! 5:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #69 Jan Jeřábek (5:1)
23:26 A před koncem třetiny ještě jeden gól do sítě Žižkova.
21:16 GÓL Prague Tigers D! 4:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #55 Vítězslav Matěj (4:1)
21:16 Kdo si počká, ten se dočká. Takhle lze shrnout gól Tigers, kdy Tomáš Pytl si pozdržel střelu a ve vhodný okamžik jí umístil přesně.
16:51 GÓL FBC Falcons Žižkov! 3:1
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #56 Tomáš Klepal, asistoval #97 Dominik Peťko (3:1)
16:51 Nahrávka zpoza branky na volné hráče před ní znamená gól Žižkova.
14:58 GÓL Prague Tigers D! 3:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #11 Ondřej Kulakowski, asistoval #10 Martin Tomek (3:0)
14:58 Tigers navyšují svůj náskok gólem do prázdné.
13:40 Přesilovka znovu nevyužita. Kluci ze Žižkova by potřebovali trochu tuto dovednost potrénovat.
12:01 Uvidíme, jestli se tato přesilovka Falcons povede o něco lépe.
12:00 Střely v 1. části: 4:5
11:40 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pytl družstva Prague Tigers D na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:40 Hráči Tigers značně protestují proti výroku rozhodčích. Oslabení se samozřejmě nikomu nelíbí.
09:07 GÓL Prague Tigers D! 2:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #23 Tomáš Pytl (2:0)
09:07 A Tigers odskakují na rozdíl dvou branek.
07:40 Hra se uklidnila, vidíme dost nepřesností v nahrávkách.
04:00 Falcons zatím kombinují kolem obrany Tigers, střely na branku zatím nevidíme.
03:12 GÓL Prague Tigers D! 1:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (1:0)
03:12 Přečíslení 2 na 1 se často v oslabení nevydí. Zde to skončilo dokonce i gólem.
02:40 Vyloučen hráč #83 Dung Nguyen Thanh družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
02:40 Tak tato sekera byla slyšet přes celé Čakovice. 2 minuty za sekání.
01:40 Dominik Peťko z týmu Falcons překonal obranu soupeře, ale na gólmana nevyzrál.
00:40 Začíná se zvolna ve středu hřiště.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají Falcons.