8:2
    Michal ŠMÍD
    (Bareš)

Florbal TJ Kobylisy C - VSK ČVUT Praha Neo 9:2
branky: 11. Jakub Zíka, 12. Jakub Batěk, 15. Lukáš Parduba, 16. Tomáš Procházka, 20. Jakub Batěk, 27. Jakub Batěk, 30. Jakub Zíka, 35. Denis Ligas, 36. Marek Paleček - 14. Jindřich Bareš, 36. Michal Šmíd; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč ? - Martin Novák ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1
35:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 9:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #39 Marek Paleček, asistoval #26 Ondřej Kudrnáč (9:2)
35:59 Souhra gólmanů a Mára to tam šoupnul!
35:39 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 8:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #88 Michal Šmíd, asistoval #9 Jindřich Bareš (8:2)
35:13 Mára málem zasunul
34:52 Mára v útoku. nasadí někomu houle a zavěsí?
34:16 Timeout VSK ČVUT Praha Neo
34:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 8:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #40 Denis Ligas, asistoval #42 Jakub Batěk (8:1)
32:41 Golfový úder chuligána z Bazalů končí v rukou gólmana
32:17 Aj  slovenský Bača sa trefil
30:32 Horní ochoz naší areny řve KU a KU a Kudrnáč je bůh
30:09 Jak se pozná dobrý gólman? vytáhne dobrý zákrok ve správný čas.
29:10 ZASE ON, FLORBALOVÝ ŠAMPION
29:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 7:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #22 Lukáš Parduba (7:1)
28:55 Mára často nadává že hráči neumí trefit bránu, ale sám nám teď 2x ukázal, že by si měl zamést nejdříve před svým prahem
28:20 Nejlepší florbalista z Dolného Kubína Denis Ligas přestřeluje branku soupeře
27:30 Fejkovej Kočák (Bárt) se rád mazlí s míčkem
27:00 From Zero to (Hattrick) Hero Bárny.
26:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 6:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #44 Jan Bartůněk (6:1)
22:21 Mára chytá i útočné choutky, padne mu to tam? Nebo bude jen smutným hrdinou dnešního klání? to se dozvíme v následující půlhodině
19:42 Jubilejní 80.bod v této sezóně Jakuba Zíky, který nahrává na střed Bárnymu
19:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #29 Jakub Zíka (5:1)
19:15 Odchovanec Ďáblického florbalu a milovník laciné vodky Jakub Baťko diriguje přesilovku
19:14 Vyloučen hráč #97 Jakub Šedina družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za sekání
17:23 Máte při neděli žízeň? Navštivte Vrátnici
15:47 Jakub Z sprint - nahrávka, poté střela o tyčku od Prochyho a hnedle to je o 3 góly
15:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #29 Jakub Zíka (4:1)
15:28 Palčis blokuje střely i bez výstroje.
14:27 Táhlá střela němého Lukáše Parduby končí v síti
14:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #66 Roman Svrček (3:1)
13:53 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:1
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #9 Jindřich Bareš, asistoval #69 Jonáš Staníček (2:1)
12:55 Sekretář Voves zde hudruje
12:17 Spěšný vlak z Ostravy proběhl půlku hřiště, naservíroval před prázdnou branku Jesusovi a ten přestřelil
12:02 Jdem na to.
12:01 Roman Cvrček si spletl kelen s deodorantem a cáka si ho do podpáža
11:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #98 Tomáš Procházka (2:0)
10:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:0
09:40 78. kanadský bod v této sezoně legendárního Jakuba Zíky
09:39 Denis prověřil gólmana soupeře. Jinak to je zatím velká bída
04:52 Kobylky dnes mají Multi Kulti tým. Slovák, Polák a Chomutovák. Chybí už jen malý marocký chlapec Lil Kloud.
04:00 Jakub Z. se tu zatím jen tak potuluje
01:30 Zdravíme Kamila
01:25 Soupeř si zatím s hokejkou moc nerozumí
01:10 Brankář áčka Marek Paleček toho času v obraně předvedl ukázkovou sekeru svou půjčenou holí a jde si odfrknout na trestnou
01:08 Vyloučen hráč #39 Marek Paleček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání
00:01 Vítejte u druhého zápasu našeho céčka. nejlepší hráč utkání proti Kutné Hoře bohužel musí psát online.