• 36 35:56
    7:4
    (Mikulíček)

FBC Draci Říčany TT B - FBC Kutná Hora B 7:4
branky: 8. Štěpán Schneider, 15. Ondřej Anýž, 23. Martin Kaprálek, 26. Ondřej Mikulíček, 31. Jaroslav Borl, 35. Ondřej Anýž, 36. Martin Kaprálek - 5. Alexandr Jaroš, 20. Alexandr Jaroš, 25. Jan Mašín, 34. Tomáš Hanuš; rozhodčí: Tomáš Grigar - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Dostál ? - Matěj Zmátlo ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:2
35:56 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 7:4
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #29 Ondřej Mikulíček (7:4)
35:56 Kapralek sobecky uklízí do prázdné branky a zabraňuje Anýžovi k životnímu Hatricku
34:05 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 6:4
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #12 Tomáš Paskal (6:4)
34:05 Paskal zpoza branky našel Anýže, který bezpečně uklízí za brankáře
33:02 GÓL FBC Kutná Hora B! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #10 Tomáš Hanuš, asistoval #49 Jan Mašín (5:4)
32:01 hezky blaženo
31:10 Borl je hladový po dalším golu
30:00 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 5:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #10 Štěpán Schneider (5:3)
30:00 Schneider potvrzuje dobrý výkon další asistencí, BORL 5:3
28:24 Tomáš Tichý (trenér domacích) už začal s rekonstrukcí haly
26:59 Na dnešní utkaní dohlíží i ex trenér Karel Hering, děkujeme
25:21 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #29 Ondřej Mikulíček, asistoval #14 Jan Brejcha (4:3)
25:21 Brejchovo oko narýsovalo nahravku na Mikulíčka ten s klidem posílá Draky do vedení
24:55 GÓL FBC Kutná Hora B! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #49 Jan Mašín, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (3:3)
24:55 neskutečná signál Kutné Hory a máme tady srovnaní
24:21 Borl na domácím hřišti neproměnuje únik
23:45 Anýž neproměnuje další přiležitost, asi se projevuje včerejší výkon na baru
22:56 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #88 Jakub Blažek (3:2)
22:56 dnes už osvědčěná souhra Blažek/ Kaprálek nám posouvá Draky do vedení
22:45 Mikulíček těsně míjí branku
21:02 Mistr Brejcha ukazuje nahromaděná kila z letní přípravy
20:28 Vyloučen hráč #10 Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za sekání
20:28 po zbytačném faulu pana Schneidera začíná tlak Kutné Hory
19:29 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #13 Alexandr Jaroš bez asistence (2:2)
19:29 po tlatku Říčan, padá gol na opačné straně
14:54 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #14 Jan Brejcha (2:1)
07:22 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #10 Štěpán Schneider bez asistence (1:1)
04:05 GÓL FBC Kutná Hora B! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #13 Alexandr Jaroš, asistoval #10 Tomáš Hanuš (0:1)