0

0.

série

FKMP Praha - OLYMP FLORBAL B 8:9pn
branky: 4. Tomáš Jícha, 9. Aleš Rafaj, 12. Aleš Rafaj, 18. Miroslav Veselík, 22. Aleš Rafaj, 22. Aleš Rafaj, 30. Tomáš Jícha, 32. Jiří Bábek - 2. Ladislav Procházka, 14. Jan Havel, 19. Robin Frank Davis, 19. Ladislav Procházka, 23. Frank Hernández Núňez, 23. Pavel Piech, 35. David Jurášek, 36. Jan Havel, N Tomáš Jirát; rozhodčí: Filip Novák - Karel Kotyza; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 20; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Petr Macháček ?; po třetinách: 3:1, 3:5, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #89 Tomáš Jícha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #96 Tomáš Jirát a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #13 Aleš Rafaj , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #37 David Jurášek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #7 Martin Rejmíš , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 7:19
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #2 Lukáš Burian družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
35:21 Vyloučen hráč #4 Pavel Piech družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře
35:13 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #21 Jan Havel, asistoval #14 Ladislav Procházka (8:8)
34:40 Timeout FKMP Praha
34:40 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #21 Jan Havel (8:7)
34:14 Timeout OLYMP FLORBAL B
34:14 Vyloučen hráč #9 Pavel Švarc družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
33:19 Vyloučen hráč #33 Ondřej Kuželka družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
31:14 GÓL FKMP Praha! 8:6
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #8 Jiří Bábek, asistoval #2 Lukáš Burian (8:6)
29:53 GÓL FKMP Praha! 7:6
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #89 Tomáš Jícha z trestného střílení (7:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 10:19
24:00 Ukončení 2. části
22:20 GÓL OLYMP FLORBAL B! 6:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #14 Ladislav Procházka (6:6)
22:13 GÓL OLYMP FLORBAL B! 6:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #99 Frank Hernández Núňez, asistoval #8 David Kropáček (6:5)
22:11 Vyloučen hráč #10 Miroslav Veselík družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
21:43 GÓL FKMP Praha! 6:4
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #7 Martin Rejmíš (6:4)
21:03 GÓL FKMP Praha! 5:4
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #33 Ondřej Kuželka (5:4)
18:56 GÓL OLYMP FLORBAL B! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #14 Ladislav Procházka, asistoval #21 Jan Havel (4:4)
18:36 GÓL OLYMP FLORBAL B! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #22 Robin Frank Davis, asistoval #96 Tomáš Jirát (4:3)
17:13 GÓL FKMP Praha! 4:2
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #10 Miroslav Veselík, asistoval #8 Jiří Bábek (4:2)
17:09 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jícha družstva FKMP Praha na 2 minuty za hrubost
13:19 GÓL OLYMP FLORBAL B! 3:2
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 10:12
12:00 Ukončení 1. části
11:59 GÓL FKMP Praha! 3:1
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #2 Lukáš Burian (3:1)
10:37 Vyloučen hráč #61 Jakub Krise družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za vysoká florbalka
08:30 GÓL FKMP Praha! 2:1
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj bez asistence (2:1)
03:47 GÓL FKMP Praha! 1:1
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #89 Tomáš Jícha, asistoval #8 Jiří Bábek (1:1)
03:26 Vyloučen hráč #3 Adam Beneš družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře
01:14 GÓL OLYMP FLORBAL B! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #14 Ladislav Procházka, asistoval #37 David Jurášek (0:1)