• 35 34:40
    2:7
    (Šíma)

IBK Svatý hole Kladno - AIK Steel Kladno B 2:7
branky: 4. Jiří Hloušek, 20. Pavel Habada - 10. Daniel Hadaš, 17. Marek Havelka, 20. David Schneider, 25. Marek Havelka, 32. Jaroslav Chalupný, 35. Jakub Šíma, 35. Jaroslav Chalupný; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Ondřej Prstek ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:4
35:59 Sledovali jsme dnes velmi bojovné a vyhecované utkání, kde výhru AIK tradičně režírovala svatá trojice Šíma, Chalupný, Schneider. Svým výkonem zaujala i mladá posila AIK #5 Marek Havelka (2+1)
34:40 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:7
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (2:7)
34:34 Vyloučen hráč #9 Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za hra rukou
34:17 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:6
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (2:6)
31:07 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:5
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #5 Marek Havelka (2:5)
28:54 Vyloučen hráč #5 Marek Havelka družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
27:43 Trestné střílení družstva IBK Svatý hole Kladno neproměnil #29 Jiří Bareš.
24:30 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #25 Daniel Hadaš (2:4)
21:57 Vyloučen hráč #38 David Bursík družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za vysoká florbalka
19:41 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #19 Pavel Habada, asistoval #89 Tomáš Prchal (2:3)
19:08 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (1:3)
19:04 Vyloučen hráč #24 Václav Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za hrubost
16:55 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
16:20 Tým AIK právě otáčí zápas, když krásnou přesilovkouvou kombinaci zakončil povedenou střelou Marek Havelka.
16:18 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #71 Jakub Šíma (1:2)
15:10 Vyloučen hráč #89 Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:13 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #25 Daniel Hadaš, asistoval #15 David Schneider (1:1)
03:27 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:0
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #32 Jiří Hloušek bez asistence (1:0)