36
  • 36 35:53
    Start98

FAT PIPE Tigers Start98 - Panthers Praha 2:4
branky: 1. Karolína Krulická, 16. Karolína Matějková - 7. Kristýna Mandíková, 17. Tereza Mandíková, 19. Zuzana Cihelková, 22. Kristýna Mandíková; rozhodčí: Kryštof Jech - Petr Jahoda; vyloučení: 1 + Martin Kadlec TDKU + Kateřina Kobesová 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Šmejdová ? - Julie Čapková ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:0
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
35:53 Dámy a pánové, blížíme se ke konci a tento zápas plný nervů a nepříjemných momentů končí 2:4 pro PANTHERS
34:21 golmanky záskok je neskutečný
33:52 hráčka z pole, co je teď golmanka si připisuje zákrok
31:36 rozhodčí to moc nepošéfili, vyskytla se jim na hřišti menší chyba
28:45 je to tady jak v opičárně
28:44 z haly vyveden jak trenér tak fanoušek Startu98, avšak fanoušek odmítá
25:41 na hale je neskutečná divočina
25:13 Vyloučen hráč #85 Tereza Mandíková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
24:22 Vyloučen trenér Martin Kadlec družstva FAT PIPE Tigers Start98 - osobní trest
24:22 Vyloučen hráč #57 Kateřina Kobesová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2+2 minuty za nesportovní chování
24:22 Vyloučen hráč #52 Tereza Doležalová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
21:27 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #32 Kristýna Mandíková, asistoval #3 Karolína Danková (2:4)
20:05 Nemohu posoudit kdo je více ze soupeřů zmaten
19:09 Ohledně diváků, prosím NEPOUŽÍVEJTE BLESK. děkujeme rodiči, který právě přestal
18:21 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková bez asistence (2:3)
18:17 Čapková to čapla sděluje Hujerová
18:17 Cihelková teď mohla připsat Čapkové asistenci, místo toho to sjela za bránou
17:29 Cihelková zkouší ale marně
16:58 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #85 Tereza Mandíková, asistoval #24 Zuzana Cihelková (2:2)
16:58 Mandíková hezky zametla míček do brány
16:47 Mandíková odpočívala a vypadala jako kdyby potřebovala zdravotníka, bylo to jen nedorozumění
15:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Karolína Matějková, asistoval #57 Kateřina Kobesová (2:1)
12:46 Timeout Panthers Praha
12:46 Andy Bolenová z pořadatelského stolku fandí PANTHERS
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Zdá se, že Čapková má stejně sílu na opičárny
11:15 Panthers v počtu sedmi hráček bojuje a nic nedají zadarmo.
06:40 Čapková dnes válí, připisuje si už snad 50 zákrok za turnaj
06:30 rozhodčí odvolávájí trest
06:14 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #32 Kristýna Mandíková, asistoval #24 Zuzana Cihelková (1:1)
00:34 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Krulická bez asistence (1:0)