36
  • 36 35:10
    Sparta

Florbalová akademie MB - ACEMA Sparta Praha 1:4
branky: 30. Kristýna Halousková - 17. Sofie Pevná, 19. Karolína Stošková, 21. Mia Šestáková, 23. Adina Hýnová; rozhodčí: Kryštof Jech - Michal Lipinský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová ? - Karolina Hujerová -1; po třetinách: 0:0, 0:4, 1:0
36:00 Děkujeme za pozornost, bylo to moc fajn:)))
35:48 Bolka si je vědoma potřeby vsítit gól do branky sparty, ale sparta má huju
35:32 Bolka chce jít dopředu, sparta to ovšem nedovolí
35:10 Timeout ACEMA Sparta Praha
34:30 Komentář trenéra sparty po netrefené prázdné braně Šestákovou: "to je hrozný"
34:17 Timeout Florbalová akademie MB
34:03 Došla k nám informace, že máme zrychlit zápas, takovou superschopnost nemáme....
32:40 Špatné střídání bolky nebylo potrestáno
31:45 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
31:45 Huja se opet raduje, přidaly jsme se k ní
30:45 Přivoláváme snad drama? bolka gól, evička na trestne, co nas dnes jeste ceka.....
30:09 Vyloučen hráč #30 Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
29:36 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #41 Kristýna Halousková, asistoval #82 Eliška Pavlíčková (1:4)
29:20 Čeká nás posledních 7 minut utkání, bude drama????
28:44 Bolenová netrefuje do prázdné
25:31 Po druhé za tento týden huja při svém výhozu trefuje hlavu protihráčky, dodržení vzdálenosti od golmana při výhozu se vyplatí :)
24:51 HUJA ČAPE
24:26 Šustáčková kope do balonu
24:00 Po týmové poradě se na trestnou vrací Vebrová, už s úsměvem
23:33 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
22:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Adina Hýnová, asistoval #32 Karolína Stošková (0:4)
22:30 Sparta má chuť dávat góly
20:54 Vyloučen hráč #93 Anna Hubáčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
20:54 Huja oslavuje vyloučení trenéra z bolky, odsedí to jeho svěřenkyně
20:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #45 Mia Šestáková, asistoval #6 Anna Miterová (0:3)
20:08 Pham trefuje všechno, jen ne balon
18:46 Vebrová opět v souboji
18:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #6 Anna Miterová (0:2)
17:14 Zařízení se zřejmě posunulo, zmátlo všchny hráčky v posledních čtyřech utkáních
16:48 Huja informuje své spoluhráčky o situaci za jejich zády, ukázková komunikace na hřišti
16:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Sofie Pevná, asistoval #45 Mia Šestáková (0:1)
10:30 Huje nedělají tři střely na bránu problém, zatím stoprocentní
08:40 Vebrová si nenechá nic líbit, ovšem bojuje férově, narozdíl od protihráček
05:14 Anička Miterová patří sice mezi ty mladší, ale rozhodně mezi ty nejrychlejší, zastavila ji až golmanka, která balon chyta
04:48 Kdo leží neběží v praxi, protihráčky si doslova vlezly na záda, Vebrová ustála
03:24 Dopad balonku na naši Huju byl slyšet až na druhé straně unypu
02:46 Kombinace Pecinové a Pham nedošla ani k velkému brankovišti
00:36 Huja kouzlí ve své svatyni
00:00 Vítáme vás u online zápisu s Luckou a Barčou, snad bude na co koukat