2

4.

série

Panthers Praha - BLACK ANGELS 8:9pn
branky: 1. Aneta Machulková, 2. Zuzana Cihelková, 11. Zuzana Cihelková, 13. Aneta Machulková, 15. Aneta Machulková, 18. Eva Budinová, 19. Ema Najmonová, 35. Zuzana Cihelková - 4. Denisa Výborná, 9. Nela Rusňáková, 14. Agáta Procházková, 15. Barbora Kováříková, 15. Johana Procházková, 16. Denisa Výborná, 21. Alice Jirásková, 26. Denisa Výborná, N Denisa Výborná; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Julie Čapková ? - Julie Pszczólková ?; po třetinách: 3:2, 4:5, 1:1
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná a vstřelil rozhodující gól (8:9).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #24 Zuzana Cihelková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #60 Alice Jirásková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 Aneta Machulková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #31 Agáta Procházková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #31 Kamila Prokůpková , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Timeout BLACK ANGELS
35:50 skvělá střela výborné, monster save brankářky pantherek Čapkové
34:52 Timeout Panthers Praha
34:52 GÓL Panthers Praha! 8:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #82 Eva Budinová (8:8)
33:20 Fajty mezi golmankou a obrankyní panthers
30:58 Vyloučen hráč #55 Julie Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
30:58 panterka obětovala svou ruku k záchraně goolu
30:21 Pantherka dostala vzorové gajdičky
28:35 Výborná se moc výborně netváří
28:00 NA HŘIŠTI JE TO JEDEN VELKÝ SEKEC MAZEC
27:11 MALÁ PROCHÁZKOVÁ PŘES MANTINEL
25:31 GÓL BLACK ANGELS! 7:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #31 Agáta Procházková (7:8)
20:00 GÓL BLACK ANGELS! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Alice Jirásková, asistoval #48 Barbora Kováříková (7:7)
20:00 blaci jim ale hned odpovídají
18:55 GÓL Panthers Praha! 7:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Ema Najmonová, asistoval #81 Aneta Machulková (7:6)
18:55 panthers se lehce nasypalo štěstí do klína o opět vedou
17:28 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Eva Budinová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (6:6)
17:28 pantheres v hezky provedené přesilové hře dorovnávají
17:07 Vyloučen hráč #48 Barbora Kováříková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
15:30 NEŽ JSME STIHLI NĚCO NAPSAT TAK PADLY 3 GOLY BLACK ANGELES
15:10 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #60 Alice Jirásková (5:6)
14:57 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #4 Johana Procházková, asistoval #31 Agáta Procházková (5:5)
14:40 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Barbora Kováříková, asistoval #47 Nela Rusňáková (5:4)
14:23 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #94 Ema Najmonová (5:3)
14:23 PANTHERKY OPĚT ODSKAKUJÍ
13:52 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (4:3)
13:52 KRÁSNÁ AKCE DENI A EJDŽÍ
13:26 Vyloučen hráč #67 Rebecca Lokvencová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
12:24 GÓL Panthers Praha! 4:2
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:56 Neskutečný zákrok golmanky panterek Julinky
10:13 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #31 Kamila Prokůpková (3:2)
10:13 Cihelková dává gáje a posílá panthers do vedení
09:30 na polovině panthers je to jako na střelnici
08:24 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #24 Alžběta Švábová (2:2)
08:24 Rusňáková zavěsila do šibenice a srovnává
08:00 Brankářce panthers to dnes lepí
03:42 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (2:1)
01:43 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #81 Aneta Machulková (2:0)
00:14 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Aneta Machulková bez asistence (1:0)