59
  • 59 58:49
    Petrovice

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 4:2
branky: 18. Adam Lichnovský, 39. Jan Toman, 44. Jan Toman, 54. Robert Socha - 46. Jakub Češek, 46. Lukáš Homola; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 25 - Pavel Kulla 27; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Kopřivnice na nás od začátku naběhla a snažila se využít toho, že hrajeme pouze na dvě lajny. Nám chvíli trvalo, než jsme začali akceptovat tempo soupeře. Po celý zápas nás držel ve hře vynikající Pavlík v bráně. Když jsme se dostali na dostřel, škoda, že jsme nevyrovnali. Celý zápas v podstatě rozhodly hry v přesilovkách. My byli nuloví a soupeř dvě využil. Pak jsme neubránili standartku a toto určilo výsledek. Každopádně musím kluky pochválit za odmakaný zápas. Děkujem soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí): Dnes musím poděkovat celému týmu za důležité tři body. Celý tým dnes podal výborný výkon a také nás podržel skvělě  golman.  Průběh zápasu byl velice dramatický a bohužel jsme se opět trápili v proměnování šancí. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:35 Neskutečný tlak na bránu domácích.
58:49 Timeout Z.F.K. Petrovice
58:12 Janek trefuje tyč prázdné brány.
57:52 Petrovice v šesti.
56:55 Tutová šance opatřila před prázdnou bránou.
55:55 Situace na hřišti už se uklidnila.
53:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:2)
53:13 Kopřivnice navyšuje skóre.
53:06 Do sporů na hřišti se připojují i diváci. :)
51:50 Atmosféra na hřišti stoupá.
49:25 Holaň v šanci před bránou, ale bez gólu.
45:15 Stačila chvíle a Petrovice se přibližují Kopřivnici.
45:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #66 Filip Michejda (3:2)
45:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #19 Jakub Nota (3:1)
43:18 Kopřivnice navyšuje vedení na 3:0.
43:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (3:0)
43:14 Kresta krvácí.
43:00 Lukáš Michna před bránou hostí nulový.
40:30 Je před námi posledí část hry. Ta nejdůležitější, kde se rozhodne.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
38:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #7 Robert Socha (2:0)
36:49 Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky
35:55 Bude se vylučovat na straně hostí.
35:21 Šancí by bylo dost ale my diváci chceme vidět góly.
34:22 Hra je ve velice vysokém tempu. A oba týmy mají velké množství šancí.
31:20 Petrovice začínají být aktivní a mají nebezpečné breaky.
30:00 jsme v polovině zápasu.
28:41 Hostté netrefují prázdnou bránu.
27:20 Kopřivnice má v posledních minutách více ze hry.
24:02 Výborný zákrok Strakoše v oslabení.
22:04 Vyloučen hráč #22 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
21:00 Hned ze začátku třetiny velké šance na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
17:17 A výhercem tipovačky kdo dá první gól o láhev piva se stává sám Adam Lichnovský, který si vsadil sám na sebe. :)
17:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (1:0)
16:38 Socha ve velké šanci před bránou soupeře.
15:28 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
12:58 Kostelník šel z trestné hned do střely.
12:02 Kopřivnice i ve čtyřech měla průnik 1 na 1.
10:53 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
09:36 Petrovice nebezpečné před brankou domácích.
06:42 Veliká šance Kopřivnice ale Zátopek míjí.
05:32 Petrovice nebezpečně střílí na Strakoše.
03:45 Kostelník svou tvrdou ránou zlomil hokejku soupeře.
01:40 Oba týmy vstoupily do zápasu velice ostře a ve vysokém tempu.
00:01 Vítejte na dnešním zápase 20. kola národní ligy.