5:12
    Jakub VILÍM
    ()

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov 5:12
branky: 9. Patrik Hegar, 15. Petr Burýšek, 46. Petr Burýšek, 48. Ondřej Smékal, 52. Petr Burýšek - 4. Ondřej Kučera, 9. Dominik Mrowiec, 12. Erik Šochman, 19. Adam Feber, 24. Jakub Vilím, 27. Erik Šochman, 40. Adam Feber, 46. Marián Kloza, 47. Erik Šochman, 48. Denis Kubiczek, 49. Erik Šochman, 55. Jakub Vilím; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 6:7; využití: 3:3; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 40 - Martin Zapletálek 35; po třetinách: 2:4, 0:3, 3:5
60:00 Komentář domácích: Zhodnocení utkání lodivodem Sršňů, Miroslavem Kaslem st. nDojem nelepšího hráče Rožnovanů, Petra Burýška
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Zhodnocení utkání trenérem Havířova, Lukášem Pěgřimkem nDojem nelepšího hráče hostů, Erika Šochmana
60:00 Střely ve 3. části: 20:25
59:15 V tuto chvilku se oba týmy snaží držet míček a ten tým který ho drží tak hraje v 6.
57:12 Marek Polášek si málem dal vlastní branku ale nestalo se tak protože to zimmer ještě zachránil.
55:10 Rožnov i Havířov hráli ve 4 ale jenom Havířov z toho profitoval.
54:01 GÓL Torpedo Havířov! 5:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (5:12)
53:42 Rožnov zkouší hru bez brankáře ptámese po´může jim to ?
53:02 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
53:01 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení
51:10 Timeout Torpedo Havířov
51:10 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:11
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #42 Denis Zimmer (5:11)
51:07 Vyloučen hráč #23 Denis Kubiczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
51:05 Valachů,m se tato přesilovka moc nepovedla a při této přesilovce také dostali branku .
49:03 Hra teď nabrála obrátek je zde hodně vyloučeni ale také branek .
48:59 GÓL Torpedo Havířov! 4:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #88 Adam Feber (4:11)
48:24 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
47:32 GÓL Torpedo Havířov! 4:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (4:10)
47:26 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:9
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #86 Daniel Prašivka (4:9)
47:26 Rožnované chteli se dostat ješte do hry ,ale slezané jim to nechcou dovolit .
46:38 GÓL Torpedo Havířov! 3:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #17 Jakub Holeš (3:9)
45:58 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
45:44 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (3:8)
45:21 Rožnov sice vybojoval dvojitou přeswilovku a dostali branku.
45:10 GÓL Torpedo Havířov! 2:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (2:8)
44:56 Vyloučen hráč #54 Tomáš Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
43:14 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
43:12 Valaši ubránili svoje oslabeni a potom vynojovali pro sebe také přesilovku .
41:15 Rožnov se hned začal snažit jenže se rožnov nechal vyloučit.
40:51 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 13:18
39:45 Havířo si velmi dobře rozehrál tento zápas a proto si velmi dobře jdou pro 3 body.
39:10 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #31 Petr Vítovec (2:7)
38:31 Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení
38:31 Slezané ubránili oslabení a  stále si drží 4 brankové vedení
37:20 Valaši se snaži co to jde dostat míček do branky Slezanů ale nejde to .
35:36 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Petřík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
35:20 Po chvilce jsme viděli že se Rožnované dostali na chvilku do útoku a zavřeli slezany. Díky této intenzitě si Rožnované vybojovali přesilovku .
33:39 Ve druhé třetině se zápas velmi vyostřil a je to velmi zajímavé.
31:34 Golman domácích se velmi hezky ukázal s hodně vychytanými zákroky a proto z této přesilovky nic nebylo.
30:57 Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
29:59 Během chvilky se zde oderál velmi nehezký pád .hráče hostí ale zádný trest se neudělil.
26:49 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #86 Jakub Mikulok.
26:49 Lukáš Slovák vychytal nájezdy hostí a drží  tak Valachy nad vodou .
26:09 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
24:37 Časoměříč Matouš Kozel řekl že do této chvilé nepadla žádná střela na bránu a o chvillu později padla další branka hostí
23:39 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #21 Erik Šochman (2:5)
22:02 Na druhou třetinu se oba týmy nehrají moc běhavě spíše na protiútoky .
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:15 Jako se prosadily v přesilovce valaši tak i slezané se prosadili
18:49 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:4)
17:58 Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování
17:14 Jiří Kloss  se dostal po dlouhé době do zápasu a hned se prosazuje, sice ne branku ale asistencí .
15:39 Valaši teď budou mít velkou 2 minutovou šanci snížit.
14:55 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #67 Jiří Kloss (2:3)
13:30 Valaší se snaží srovna ,ale golman hostí jim v tom brání svými zákroky .
11:23 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
11:05 Hostí odskakují do vedení ,když si hezkým krosem obehráli naší obranu.
09:04 Za malou chvilku se Rožnov dostává blíže ke snížení po brance Patrika Hegara .
08:38 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:2)
08:33 Do zápasu se také dostal po chvilce Jiří Kloss.
08:25 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:15 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #86 Jakub Mikulok (0:2)
05:49 Domácí se sice potýkají s tím že prohrávají ,ale nepřestávají obstřelovat branku hostí a měli jsme tu nejednu příležitost.
03:04 První branku vstřílejí hostí a střelou ktyči se tak ujímají vedení v dnešním zápase.
03:03 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1)
01:20 Úvodní  buly vyhráli hostí a v tomto začátku třetiny na míčku hrají více právě hostí.
00:00 Vítáme vás u dnešního utkání. Týmy střetávají po boji o druhou nejvyšší  Českou ligu ve florbale.