• 52 51:23
    0:11
    (Kubátko)

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 0:11
branky: 5. Tomáš Janek, 9. Robert Socha, 12. Ondřej Kubátko, 12. Ondřej Holaň, 13. Vojtěch Frýdl, 19. Tomáš Janek, 29. Daniel Opatřil, 31. Ondřej Kubátko, 36. Jiří Toman, 43. Jakub Kostelník, 52. Daniel Opatřil; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Brestovský 7, Jan Bazala 15 - Jakub Strakoš 10, Adam Strouhal 17; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:2
51:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #4 Ondřej Kubátko (0:11)
42:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:10)
35:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #8 Vojtěch Frýdl (0:9)
30:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:8)
28:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #7 Robert Socha (0:7)
26:55 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
18:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (0:6)
12:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Tomáš Janek (0:5)
11:52 Timeout Snipers Třebíč
11:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #7 Robert Socha (0:4)
11:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:3)
08:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #9 Vítězslav Kríž (0:2)
04:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Nehera (0:1)