10:4
    Vojtěch VALIGŮRA
    (Štirba)

FBC MSEM Přerov - 1.MVIL Ostrava  10:4
branky: 4. Ondřej Kowalik, 9. Ondřej Kowalik, 18. Noel Gavaller, 18. Michal Hrabica, 26. Lukáš Chuděj, 31. Lukáš Chuděj, 34. Adam Budník, 38. Petr Kavka, 50. Adam Zoubek, 59. Jonáš Pavliš - 24. Tobiáš Zlámal, 44. Matěj Veverka, 59. Matěj Veverka, 60. Vojtěch Valigůra; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 5:2 + Tobiáš Zlámal 4; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Václav Raška 17 - Jakub Schiedek 21, Jiří Michálka 19; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Malina Petr (Trenér): Herně u nás dobrý zápas, výsledkově tolik ne. Hlavně jsme rádi, že přišlo tolik lidí! Bylo skvělé se jim odvděčit po čase zase výhrou. Pro kluky z Ostravy to bude těžká sezóna. Přejeme jim hodně zdaru, ať je to baví.
60:00 Komentář hostů Kučera Miroslav (Trenér): Děkujeme soupeři, divákům za zápas, nashledanou.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:26 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 10:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Vojtěch Valigůra, asistoval #7 David Štirba (10:4)
58:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #8 Adam Zoubek (10:3)
58:30 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 9:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Matěj Veverka, asistoval #11 Vojtěch Valigůra (9:3)
55:38 Kličkovaná Tobiáše Pavliše končí střelou nad.
54:04 Dnešní utkání sleduje 111 diváků, děkujeme!
52:04 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
49:33 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Adam Zoubek, asistoval #24 Michal Hrabica (9:2)
45:56 Boris Dvořák pozemi do tyčky, jen to zahučelo na tribuně SEVER
43:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 8:2
43:46 Nejdříve domácí zachránila nastřelená tyč, na následnou střelu Matěje Veverky už byl však Vašek Raška krátký, asi ji neviděl.. stejně jako já..
42:33 Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání
42:33 Domácí si to však kazí špatným střídáním.
42:05 Míček zatím však spíše na domácích florbalkách.
40:52 Vyloučen hráč #11 Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
40:52 Za domácí "tvrdí muziku" Martin FIlka.
40:46 Jonáš Pavliš střílí - břevno.
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:45 Druhá část přesilovky zůstala bez využití.
37:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #88 Adam Budník (8:1)
37:45 První část přesilové hry využívá střelou z první Peťa Kavka.
36:35 Vyloučen hráč #79 Tobiáš Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za hrubost
33:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #14 Matěj Ševčík (7:1)
33:53 Rychlý přechod do útoku, opět přihrávka na střed a prosazuje se Adam Budník.
31:15 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jiří Michálka družstva 1.MVIL Ostrava
30:29 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #8 Adam Zoubek (6:1)
30:29 Opět krásná střela Lukáše Chuděje ze středu hřiště.
25:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (5:1)
25:00 Za domácí odpovídá Lukáš Chuděj, přesnou střelou z "mezikruží".
23:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #92 Jan Zmrzlík (4:1)
23:21 Po třech minutách se tu konečně něco děje, hosté snižují se skrumáže před domácí brankou.
20:00 Střely v 1. části: 19:7
18:00 Hosté sici drží v přesilovce míček, ale chybují a domácí je 2x trestají ze smrtících brejků.
17:44 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (4:0)
17:25 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:0)
16:43 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
15:06 Vyloučen hráč #79 Tobiáš Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:37 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
12:37 Hosté si taky zahrají přesilovku. Tobiáš Pavliš nesouhlasil s výrokem rozhodčích.
10:17 Utkání nabírá na obrátkách a hra se přelévá ze strany na stranu.
08:19 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #77 Tomáš Hořecký (2:0)
08:19 Tomáš Hořecký vyzval lahůdkovou přihrávkou ke skórování Ondru Kowalika. Stačilo nastavit hůl..
06:31 Hosté v plném počtu.
05:38 Hosté se zatím úspěšně brání.
04:31 Vyloučen hráč #56 Matěj Veverka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:31 Druhou branku domácích vstřelil domácí kapitán Matěj Ševčík, bohužel však rozhodčí píská hru vysokou holí.
03:16 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #61 Noel Gavaller (1:0)
02:21 Utkání má zatím vlažné tempo, ikdyž v hale je příjemných 20 stupňů.