• 60 59:58
    2
    Maxim ŠEFČÍK

Snipers Třebíč - FBC MSEM Přerov 7:5
branky: 10. Vojtěch Janata, 35. Alexander Svoboda, 40. Lukáš Mátl, 42. Jiří Uher, 45. Lukáš Mátl, 54. Jakub Maleček, 59. Jiří Suchomel - 5. Adam Zoubek, 9. Jonáš Pavliš, 13. Noel Gavaller, 48. Michal Bělaška, 50. Lukáš Raška; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Brestovský 19 - Michael Hruška 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:2
60:00 Komentář hostů Malina Petr (Trenér): Ráz zápasu udala první třetina, kdy jsme měli vést vyšším rozdílem. Domácí zabojovali ve druhé třetině a zápas jim začal jít víc do not. U nás bohorovnost, indiviuální problémy. Mrzí mě, že jsme na hřišti nepomáhali. Gratuluji domácím.
60:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): 2. Třetiny jsme byli tím horším na hřišti, ale bojovností a nasazením připomínající loňskou sezónu jsme se dokázali vrátit do zápasu, který jsme dovedli již do vítezného konce. Děkujeme soupeři za odehraný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:58 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
58:55 GÓL Snipers Třebíč! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Jiří Suchomel, asistoval #46 Alexander Svoboda (7:5)
58:55 Gol do prázdné branky dal Jiří Suchomel
58:00 Do konce zápasu zbývají 2 minuty
57:12 Hostující zkouší hru bez brankáře
53:01 GÓL Snipers Třebíč! 6:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #48 Jakub Maleček, asistoval #93 Zdeněk Malich (6:5)
53:01 Po rychlé přihrávce z rohu hřiště navyšuje vedení Jakub Maleček
49:11 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:5)
49:11 Hráč z týmu Přerov proměnil z dorážky v předbrankovém prostoru skore je 5:5
47:09 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:4)
47:09 Hostující tým proměnil po rychlé rozehrávce, skore tak je 5:4
45:00 Lukáš Mátl po střele z brankového prostoru upravuje skore na 5:3
44:52 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #7 Lukáš Dvořák (5:3)
43:51 Domácí tým se znovu ubránil přesilovce Přerova
41:52 Vyloučen hráč #2 Jiří Suchomel družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky
41:03 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #68 Jiří Uher, asistoval #71 Vojtěch Janata (4:3)
41:03 Jíří Uher po krásné střele ze středu hřiště upravuje skore na 4:3
40:01 Buly vyhrál domácí tým
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:59 Domácí po krásné přihrávce dorovnávají skore na 3:3
39:49 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #68 Jiří Uher (3:3)
37:30 Domácí  po golu na 2:3 mají více ze hry
35:00 Golem z otočky upravil skore Alexander Svoboda na 2:3
34:54 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #2 Jiří Suchomel (2:3)
33:40 Domácí se opět ubránili přesilovce hostů
32:50 Domácí zatím uspěšně odolávají přesilovce hostujícich hráčů
31:34 Vyloučen hráč #93 Zdeněk Malich družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
31:00 Domácí zvyšují tlak na hostující hráče
26:45 Domácí ubránili přesilovku hostujícího týmu
24:44 Vyloučen hráč #2 Jiří Suchomel družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
23:10 V prvních minutách druhé třetiny jsou na míčku více hosté
20:01 Buly na začátku druhé třetiny vyhráli domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:59 Skore po první třetině je 1:3
17:55 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
17:55 Přesilovka pro domácí tým
16:00 Zápas začíná po gole hostů  nabírat obrátky
12:51 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #27 Lukáš Raška (1:3)
11:25 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry
09:35 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #68 Jiří Uher (1:2)
09:35 Branku domácích po krásné střele z půlky vstřelil Vojtěch Janata
08:25 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (0:2)
04:51 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Adam Zoubek, asistoval #14 Matěj Ševčík (0:1)
02:37 Další střela domácích končí za bránou
00:31 Zápas se zatím přelívá ze strany na stranu
00:01 Zahajovací buly vyhráli hosté