1:11
    Kateřina DIHENEŠČIKOVÁ
    (Šafářová)

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Dobruška 1:11
branky: 4. Jana Chromková - 5. Sára Horčičková, 7. Tereza Jakubská, 12. Pavla Petrová, 17. Tereza Březovská, 18. Alexandra Rašková, 20. Pavla Petrová, 25. Michaela Šafářová, 27. Pavla Petrová, 30. Lucie Hušková, 34. Tereza Jakubská, 36. Kateřina Diheneščiková; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Martin Korunka; vyloučení: 0:0 + Alexandra Rašková 4 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Zemanová 25 - Adéla Metelková 15; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:5
36:00 Střely ve 3. části: 6:16
36:00 Ukončení 3. části
35:31 GÓL FBC Dobruška! 1:11
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #34 Kateřina Diheneščiková, asistoval #44 Michaela Šafářová (1:11)
33:55 GÓL FBC Dobruška! 1:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #43 Tereza Jakubská, asistoval #42 Francesca Luisa Bartošová (1:10)
29:22 GÓL FBC Dobruška! 1:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková, asistoval #8 Adéla Metelková (1:9)
26:17 GÓL FBC Dobruška! 1:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #44 Michaela Šafářová (1:8)
24:11 GÓL FBC Dobruška! 1:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Michaela Šafářová bez asistence (1:7)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:8
24:00 Ukončení 2. části
19:40 GÓL FBC Dobruška! 1:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #31 Tereza Březovská (1:6)
17:01 GÓL FBC Dobruška! 1:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #13 Pavla Petrová (1:5)
17:01 Vyloučen hráč #55 Alexandra Rašková družstva FBC Dobruška do konce utkání - technický trest
17:01 Vyloučen hráč #55 Alexandra Rašková družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
16:01 GÓL FBC Dobruška! 1:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #31 Tereza Březovská bez asistence (1:4)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 4:12
12:00 Ukončení 1. části
11:42 GÓL FBC Dobruška! 1:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová z trestného střílení (1:3)
06:49 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #43 Tereza Jakubská, asistoval #9 Adéla Ambrožová (1:2)
04:42 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #51 Sára Horčičková bez asistence (1:1)
03:18 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:0
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #31 Jana Chromková, asistoval #28 Viktorie Kubíčková (1:0)