34
  • 34 33:03
    Jablonné

Orel Přelouč - TJ Jablonné nad Orlicí 2:2
branky: 8. Anna Marečková, 10. Karolína Burešová - 9. Andrea Krejčová, 22. Simona Tatarková; rozhodčí: Eduard Hlávka - Maximilián Mako; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Veronika Burešová 5 - Jana Chromková 29; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 17:2
36:00 Ukončení 3. části
33:03 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
32:45 Musíme ocenit obětavost a odvahu holek z Jablonného, které jdou do každé střely a blokují.
30:06 Nejhezčí akce tohoto zápasu od Přelouče - nahrávka od mantinelu, střela ze středu hřiště a připravená golmanka Jablonného.
28:34 Gól pro Jablonné nebyl nakonec uznán, protože mu předcházel faul na golmanku Přelouče.
26:51 Klobouček dolů před golmankou z Jablonného, která se dnes opravdu nenudí a v poměru střel, které na ni letí a obdržených gólů - chytá opravdu skvěle.
25:34 Poslední třetina zatím přináší zajímavé zákroky na obou stranách, převážně tedy od hráček.
24:01 Poslední bully opět pro Přelouč. Holkám bully dneska opravdu jde.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 5:2
24:00 Ukončení 2. části
21:54 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #25 Simona Tatarková, asistoval #40 Andrea Krejčová (2:2)
21:17 Máme zde první drama v zápase a Jablonné má šanci na vyrovnání. Uvidíme jak se holkám bude dařit.
21:16 Vyloučen hráč #17 Natálie Pevná družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
16:55 Přerov aktivnější, vede nejen na držení míčku, ale i na střely.
13:21 Střela Přelouče ze středu hřištěm, jen těsně přeletěla branku Jablonného.
12:01 Bully pro Přelouč.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 9:3
12:00 Ukončení 1. části
09:17 Kolik vteřin dělilo 2 góly... přesně 17. Nejdříve vyrovnávací gól pro Jablonné a hned vzápětí si Přelouč vzala vedení zpět na svou stranu.
09:16 GÓL Orel Přelouč! 2:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #44 Karolína Burešová, asistoval #22 Anna Marečková (2:1)
08:59 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #40 Andrea Krejčová, asistoval #58 Jana Chromková (1:1)
07:07 Důraz před brankou Jablonného a je z toho vedení pro Přelouč 1:0.
07:06 GÓL Orel Přelouč! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #22 Anna Marečková, asistoval #44 Karolína Burešová (1:0)
06:20 Komentář kolegyně u časomíry: "Přelouč má lehce navrch:"
05:40 Jablonné i Přelouč hrají v opravdu poklidném tempu a vidíme úplně jinou úroveň florbalu, než před chvilkou. Taková oddychovka teď.
01:11 Oproti předchozímu zápasu na dnešním turnaji, zde máme klidnější hru.
00:01 Úvodní bully pro Přelouč.