• 38 37:39
    4:6
    ()

TJ Jablonné nad Orlicí - FTC Vysoké Mýto 4:6
branky: 4. Tereza Štěpánová, 15. Kristýna Vondráčková, 26. Kristýna Vágnerová, 36. Sabina Mikysková - 1. Denisa Peroutková, 6. Andrea Šedová, 10. Miluše Řehůřková, 14. Lucie Večeřová, 19. Tamara Adámková, 38. Miluše Řehůřková; rozhodčí: David Richter - Robert Vranka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Monika Rubešová 21 - Tereza Černá 23; po třetinách: 2:4, 1:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
44:51 Jurenková trefuje tyčku! Taková škoda!
41:01 Jablonské hráčky po nepřesných přihrávkách ztrácí míček.
37:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #89 Miluše Řehůřková bez asistence (4:6)
37:39 Rubešová chytá střelu Řehůřkové, ale vzápětí jí míček vypadl z rukou přímo do vlastní brány.
35:59 Gabrisová běží sama na bránu, ale trefuje pouze brankářku z Vysokého Mýta.
35:10 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #37 Tereza Štěpánová (4:5)
31:51 Devítka sama před bránou, ale Rubešová míček chytá.
30:45 Gabrisová střílí z otočky, ale mimo.
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
29:32 Gabrisová se řítí s míčkem na bránu, ale je zastavena protihráčkou
28:46 Vágnerová poslala na bránu prudkou střelu, ale brankářku z Vysokého Mýta neprostřelila.
27:08 Tomková doběhla protihráčku a nedovolila jí vystřelit.
25:55 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #4 Kristýna Vágnerová, asistoval #18 Sabina Mikysková (3:5)
25:55 Vágnerová po přesné přihrávce od Mikyskové trefuje bránu.
23:48 Dolečková vyhrála souboj a přihrává Gabrisové, která však míček ztrácí.
21:58 Ač to podle skóre nevypadá, tak sledujeme vyrovnaný zápas.
18:18 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková bez asistence (2:5)
18:18 Dvojka z Vysokého Mýta si udělala z Jablonských hráček kužely a dává gól.
17:31 Mikysková míjí prázdnou bránu.
15:50 Jablonské hráčky se pomocí přesných přihrávek dostávají až k bráně protihráček, ale gól nepadl.
15:00 Střely v 1. části: 12:11
14:13 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #19 Kristýna Vondráčková bez asistence (2:4)
14:13 Vondráčková krásně prokličkovala mezi třemi hráčkami a dává gól!
13:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #2 Tamara Adámková (1:4)
11:39 Vyloučen hráč #13 Martina Jurenková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
10:41 Jurenková si udělala ze tří protihráček kužely a přihrává Macháčkové.
09:14 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #89 Miluše Řehůřková, asistoval #9 Lucie Večeřová (1:3)
09:02 Jablonské hráčky rozehrávají z rohu, ale ztrácí míček
08:29 Rubešovou zachránila tyčka.
07:06 Vágnerová střílí z půlky, ale bránu míjí.
05:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #17 Denisa Peroutková (1:2)
05:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.
03:32 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová, asistoval #18 Sabina Mikysková (1:1)
00:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková bez asistence (0:1)