2:5
    Šárka CHLUMSKÁ
    (Kopánková)

FbK TJ Svitavy - FBK Jičín C 2:5
branky: 8. Tereza Jirčíková, 29. Kateřina Daňková - 4. Kateřina Stránská, 12. Kateřina Stránská, 25. Natálie Kuželová, 25. Kateřina Stránská, 39. Šárka Chlumská; rozhodčí: Robert Vranka - Maximilián Mako; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Anna Bartošová 20 - Tereza Chlumská ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
43:40 Parádní zákrok brankářky Svitav. Zákrok na Haška.
43:00 Svitavy zvyšují tlak, ale balónek ne a ne se dostat za brankovou čáru.
38:50 Nakonec to ale vyšlo a Jičín vstřelil již právoplatný gól a ujímá se vedení 5:2
38:28 GÓL FBK Jičín C! 2:5
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #8 Šárka Chlumská, asistoval #92 Eliška Kopánková (2:5)
38:20 Gól vstřelený Jičínem nakonec neplatí. Důvodem je postavení hráčky v malém brankovišti.
36:00 Jičín se už radoval z gólu, ale střela se odrazila od tyče ven.
34:05 Vyloučen hráč #27 Sára Čelišová družstva FBK Jičín C na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:05 Hráčky Svitav mají první přesilovou hru.
32:05 Hráčky Svitav se snaží co nejvíce střílet, ale brankářka Jičína je stále úspěšnější.
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
28:51 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #10 Jolana Křivková (2:4)
28:20 Špatná rozehrávka Svitav, nakonec neskončila gólem. Obránkyně stačila svojí chybu napravit.
27:30 Svitavy se snaží tlačit co nejvíce do brány, ale brankářka Jičína zatím drží nápor na její kasu.
26:30 Zápas je čím dál víc ostřejší.
25:05 Hráčky Jičína využily obě přesilové hry.
24:32 GÓL FBK Jičín C! 1:4
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #27 Sára Čelišová (1:4)
24:16 GÓL FBK Jičín C! 1:3
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #18 Kateřina Stránská (1:3)
23:29 Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
23:29 Hráčky Jičína mají druhou přesilovou hru 5 na 3
22:42 Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
18:30 Druhá třetina probíhá ve větším tempu, hráčky si nenechají ani kousek místa.
15:00 Střely v 1. části: 6:7
11:16 GÓL FBK Jičín C! 1:2
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #88 Dominika Hančová (1:2)
07:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #21 Lenka Kolínková (1:1)
06:42 Vyloučen hráč #25 Tereza Jirčíková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra na zemi
05:51 Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
03:05 GÓL FBK Jičín C! 0:1
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #13 Tereza Nováková (0:1)