2:2
    Denisa JECHOVÁ
    (Štěpánská)

FBC Dobruška - Dobré B - FBC Trutnov (DTJ) 2:2
branky: 32. Barbora Pavlová, 37. Barbora Pavlová - 28. Anežka Kábrtová, 42. Denisa Jechová; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jan Buben; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 31 - Marie Pilařová 17; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:13
41:35 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #6 Veronika Štěpánská (2:2)
41:35 Trutnov před koncem dorovnává skóre na 2:2.
39:04 Golmanka Dobrušky chytá skvěle a drží svůj tým.
36:01 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #17 Markéta Hanušová (2:1)
36:01 Dobruška otáčí vývoj zápasu a bere si vedení ve svůj prospěch.
33:13 Brejk pro  Dobrušku nekončí gólem. V rozehře Trutnova je spoustu chyb.
31:07 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #11 Liliana Doležalová (1:1)
31:07 Vyloučen hráč #17 Markéta Hanušová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za špatné střídání
31:07 Máme tu kuriózní faul, kdy se domácí hráčka šla radovat z gólu z trestné lavice ale bohužel to je proti pravidlům a dostává další 2 minuty.
31:07 Gól v oslabení střílí Dobruška. 1:1.
30:00 Střely ve 2. části: 6:12
29:52 Vyloučen hráč #17 Markéta Hanušová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za hra rukou
27:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #23 Anežka Kábrtová, asistoval #22 Nikola Kobrlová (0:1)
27:37 Máme tu první gól utkání. Trutnov si přebírá vedení. 0:1.
20:50 Trutnov teď má dobrý tlak a odstřeluje bránu Dobrušky, ovšem tam je domácí golmanka, která vše lapí.
19:00 Trutnov po hezké akci trefuje pouze tyč.
18:48 Dobruška střílí nad bránu.
15:32 Hra je v klidném tempu.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
12:00 Dobruška je teď v dobrém tlaku.
08:33 Dobruška trefuje tyč.
04:58 Hezký zákrok domácí brankářky.
01:12 Trutnov zatím lepší na míčku.