Lea PETRGÁLOVÁ
    (Kořínková)
3

FBK Jičín POHODA TEAM B - FbC Skuteč 3:1
branky: 8. Kateřina Rozsypalová, 18. Pavlína Mikolášková, 25. Lea Petrgálová - 22. Nathalie Sodomková; rozhodčí: Pavel Špryňar - Petr Drahoňovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Veronika Samková 25 - Barbora Dusová 13; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:0
45:00 Střely 3:8
45:00 Střely ve 3. části: 3:8
44:48 nebezpečná střela hostů, ale koleno bylo na správném místě. děkujeme za sledování
44:14 dejchá, je v cajku
44:00 tlak hostujících sílí a skončil hráčkou na zemi na svý polovině
40:00 těch nepřesností je šíleně moc na obou stranách, myslím, že kdyby všechny poslouchal o něco víc balonek, tak tolik nebudou funět na tý střídačce
38:53 srovnat mantaky? problém pro mladý kluky, ale domino pěkný
38:38 hezký nahození, jen teč nevyšla
37:50 přetlačovat se s mikešem? proč nee, když chceš skončit na zemi
36:33 skoro knockout páji paličkový míčkem do hlavy
35:28 neuvěřitelná rychlost sprintu, závidím. zakončení taky dobrý, ale hlava verči tam byla taky
33:18 hon na zajíce soupeřce vyšel, utekla a doběhla si pro faul
32:40 tyč
30:00 5minutová pauza z důvodu špatných povětrnostních podmínek
30:00 Střely: 8:9
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
28:25 1, 2, 3, 4, dorážka a nic z toho, hosté přežili dalši tlak jičínských hráček
24:23 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 3:1
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #19 Lea Petrgálová, asistoval #7 Jana Kořínková (3:1)
24:23 ze zmatku za bránou se nejlépe probudila Lea a pod rukou golmanky dokázala rozvlnit brankovou síť
23:47 tak byla to vysoká nebo nebyla? aaaaaaa nebyla
21:55 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková, asistoval #2 Elena Březinová (2:1)
21:55 je slyšet pouze Sorry, hold když se nestihneš vrátit, tak ti nic jinýho nezbývá než se omluvit
21:18 míček ted v klidu projel brankovištěm domácích a nikdo ho netrefil
20:42 Další přestřelení branky, tentokrát na straně soupeře.
17:37 Markéta s mikeše podrželi balonek při oslabení  za bránou hostujících a při vytočení před branku, přišla sekera a nájezd - golmanka neměla šanci
17:36 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 2:0
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková z trestného střílení (2:0)
15:58 Vyloučen hráč #4 Michaela Vacková družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za sekání
15:58 Neuvěřitelná sekera, no fuuuuj
15:00 Střely 5:9
15:00 Střely v 1. části: 5:9
13:52 hezký náběh mikeše, ale golmanka špičkou boty vyráží
07:52 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 1:0
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová, asistoval #63 Karolína Exnarová (1:0)
07:52 gooool
06:56 Verča samková kouzlí v bráně a nenechala skorovat hostující hráčky
06:04 krásné umění paní profesorky - z velkýho brankoviště netrefila prázdnou bránu ale nebylo to daleko ke stropu
04:30 Nahození mikešeš od půlky a miček nebezpečně poskakoval před golmankou
03:52 Balonek byl jak živej a skákal u verči samkový a ne a ne ho chytit