3:5
    Kateřina DAŇKOVÁ
    ()

HAGA Ladies Pardubice - FbK TJ Svitavy 3:5
branky: 19. Jana Sochová, 26. Jana Sochová, 26. Aneta Lichtenbergová - 13. Lenka Kolínková, 35. Jolana Křivková, 36. Sára Olšánová, 40. Veronika Vlachová, 44. Kateřina Daňková; rozhodčí: Martin Řehák - Filip Neumann; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Michaela Janovská 13 - Zdeňka Dostálová 20; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
43:14 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková bez asistence (3:5)
40:12 Po zápase bude bohatý doprovodný program, jehož zlatým hřebem bude vystoupení Magica Češkonse!
39:47 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Veronika Vlachová, asistoval #88 Kateřina Daňková (3:4)
35:28 Timeout HAGA Ladies Pardubice
35:22 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #78 Sára Olšánová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (3:3)
34:37 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jolana Křivková, asistoval #88 Kateřina Daňková (3:2)
30:00 Střely ve 2. části: 11:4
26:54 Vyloučen hráč #27 Alžběta Lejsková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
25:52 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #61 Aneta Lichtenbergová, asistoval #23 Kateřina Pešková (3:1)
25:02 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová bez asistence (2:1)
18:17 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová, asistoval #55 Dana Zajíčková (1:1)
17:45 Vyloučen hráč #21 Lenka Kolínková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
16:45 Tribuna na sokole vstala z mrtvých a fanoušci jsou dokonce i chvílemi slyšet.
15:00 Střely v 1. části: 7:6
12:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Lenka Kolínková bez asistence (0:1)
11:27 Vyloučen hráč #16 Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
08:33 Haga tlačí.