• 42 41:24
    3:8
    (Šilarová)

HAGA Ladies Pardubice - TJ Jablonné nad Orlicí 3:8
branky: 9. Dana Zajíčková, 31. Jana Sochová, 32. Nikola Procházková - 1. Petra Macháčková, 3. Sabina Mikysková, 4. Adéla Kosková, 12. Martina Jurenková, 15. Sabina Mikysková, 31. Marie Gabrisová, 35. Tereza Štěpánová, 42. Marie Gabrisová; rozhodčí: Martin Řehák - Filip Neumann; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Michaela Janovská 15 - Monika Rubešová 18; po třetinách: 1:5, 0:0, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
41:24 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:8
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #14 Ivana Šilarová (3:8)
37:05 Vyloučen hráč #2 Tereza Sýkorová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
34:12 Vyloučen hráč #19 Kristýna Vondráčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování florbalky
34:00 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:7
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová, asistoval #13 Martina Jurenková (3:7)
31:56 Naše další debutantka, Nikola Procházková, právě vsítila gól a je vítána mezi ženskou elitou.
31:54 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:6
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková, asistoval #16 Jana Chabadová (3:6)
30:45 Při svém debutu v elitní kategorii za tým Haga Ladies dává Jana Sochová svůj 1. gól za tento celek.
30:44 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:6
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová z trestného střílení (2:6)
30:37 Po silně nezáživné druhé třetině přichází rychlý gól ze strany hostí.
30:36 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:6
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (1:6)
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
26:36 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
21:13 Vyloučen hráč #16 Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 3:9
14:08 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #19 Kristýna Vondráčková (1:5)
11:21 Střela takřka od "modré čáry" převkapila domácí golmanku a Jablonné zvyšuje na 4:1.
11:20 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková, asistoval #20 Monika Dolečková (1:4)
08:54 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #16 Jana Chabadová (1:3)
04:00 Už to zvoní!!!
03:36 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #96 Adéla Kosková, asistoval #18 Sabina Mikysková (0:3)
02:33 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková bez asistence (0:2)
00:42 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #15 Petra Macháčková, asistoval #5 Jitka Dostálková (0:1)
00:42 Po tomto gólu se u stolku ozvalo pouze "a je vymeteno"