4:6
    Martin BORN
    (Belej)

HAGA Pardubice - FTC Vysoké Mýto 4:6
branky: 8. Daniel Pravec, 16. Jan Dašek, 30. Daniel Pravec, 44. Martin Born - 8. Jozef Kandráč, 8. Filip Dlouhý, 22. Jakub Pokorný, 23. Jakub Hrdina, 34. Matěj Prokop, 38. Jakub Hrdina; rozhodčí: Jiří Vaňous - David Richter; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Bečka 19 - Michal Kurka 15; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:2
45:00 Komentář domácích Šimon Tomáš (Trenér): Díky soupeři, gratuluji k výhře
45:00 Střely ve 3. části: 3:6
43:14 GÓL HAGA Pardubice! 4:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born, asistoval #42 Patrik Belej (4:6)
42:51 Vyloučen hráč #7 Filip Jakub Hozák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
37:57 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #6 Jozef Kandráč (3:6)
37:42 Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil #69 Filip Zerzán.
36:04 Timeout FTC Vysoké Mýto
36:04 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Červený družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
33:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Matěj Prokop bez asistence (3:5)
31:25 Vyloučen hráč #62 Jan Jadrný družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
29:58 Vyloučen hráč #9 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
29:18 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #21 David Honzíček (3:4)
27:22 Zápas je furt stejný venku je 1 stupeň celsia.
22:50 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina bez asistence (2:4)
21:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Jakub Pokorný, asistoval #6 Jozef Kandráč (2:3)
19:44 utkání je nudné dávám recept na výbornou babičinu bábovku  tZměklý tuk utřeme s moučkovým cukrem a vanilkovým cukrem do pěny. Vmícháme žloutky a citronovou kůru se šťávou. Postupně přidáváme vlažné mléko střídavě s polohrubou moukou, smíchanou s práškem do pečiva. tVyšleháme bílkový sníh a opatrně ho zamícháme do těsta. Těsto vlijeme do vymazané a moukou vysypané formy. tČást těsta můžeme obarvit kakaem. tPečeme necelou hodinu ve vyhřáté troubě při 175 °C.
15:43 GÓL HAGA Pardubice! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek bez asistence (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 11:11
07:55 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Filip Dlouhý, asistoval #8 Filip Dušek (1:2)
07:44 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jozef Kandráč, asistoval #2 Adam Rozlivka (1:1)
07:20 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #12 Vojtěch Červený (1:0)