45
  • 45 44:33
    Chlumec n/C

Florbal Primátor Náchod B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 6:4
branky: 4. Daniel Poláček, 7. Samuel Siwula, 19. Daniel Poláček, 25. Lukáš Bouček, 34. Vojtěch Majer, 39. Vojtěch Majer - 18. Jiří Festa, 20. Tomáš Trefil, 37. Filip Hýsek, 41. Matěj Nechvíl; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 18 - Daniel Krejča 13, Petra Sčučková 6; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:2
45:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): V první půli zápasu, jsme zápas kontrolovali. Pak jsme špatně řešili osobní souboje a přestali na míčku hrát týmově, čímž se obraz hry vyrovnal. Nastavením střídačky a nasazením se nám povedlo soupeře držet v druhé půli v dvougólovém odstupu. Díky všem aktérům za zápas.
45:00 Komentář hostů Kořínek Michael (Trenér): Nebyl to náš zápas. Nedokázali jsme se dostat do tempa a celkově nám nic nevycházelo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:33 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
41:49 Vyloučen hráč #12 Viktor Maxa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za blokování florbalky
41:49 Další přesilovka pro Náchod
40:26 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #7 Milan Dvořák (6:4)
38:34 Vyloučen hráč #21 Petr Hencl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
38:34 Svou přesilovku si zahraje Chlumec
38:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #15 Adam Bartoň (6:3)
38:18 Náchod rychle využívá svou přesilovou hru a zvyšuje na 6:3
38:02 Vyloučen hráč #16 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
38:02 Uvidíme druhou přesilovku Náchoda
36:45 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #66 Filip Hýsek, asistoval #17 Natálie Schovánková (5:3)
33:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (5:2)
33:18 Přesilovka se hrát nebude, Náchod vstřelil gol v ponechané výhodě
33:14 Uvidíme přesilovku Náchoda
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
29:30 Trestné střílení družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou neproměnil #16 Martin Tomášek.
24:24 Náchod si zahraje přesilovku
24:23 Vyloučen hráč #99 Filip Kala družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:02 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Lukáš Bouček, asistoval #21 Petr Hencl (4:2)
24:02 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Petra Sčučková družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
24:02 nához přes celé hřiště na velkém branovišti trefuje náchodský hráč a zvyšuje a 4:2
19:17 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Trefil bez asistence (3:2)
19:17 Chlumec opět snižuje na rozdíl jedné branky
18:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Daniel Poláček, asistoval #96 Lukáš Souček (3:1)
18:01 Náchod si bere zpět své dvoubrankové vedení
17:27 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #2 Jiří Festa, asistoval #12 Viktor Maxa (2:1)
17:27 Po závaru před brankou Náchoda Chlumec snižuje na 2:1
15:00 Střely v 1. části: 11:6
14:57 Standartní situace pro Chlumec, kterou náchod ubránil
10:25 Náchod zatím nebezpečnější
06:14 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #67 Samuel Siwula, asistoval #28 Marek Flašar (2:0)
06:14 Náchod v ponechané výhodě zvyšuje na 2:0
03:24 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Daniel Poláček bez asistence (1:0)
03:24 Svou druhou střelou v zápase se Náchod ujímá vedení
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.