43
  • 43 42:14
    Chrudim

Sokol Chrudim - FbC Sokol Předměřice n/L 4:6
branky: 1. Jan Drahokoupil, 15. Pavel Pelikán, 20. Pavel Pelikán, 42. Filip Lacina - 3. Nikolas Šturza, 4. Jakub Hampl, 8. Nikolas Šturza, 13. Nikolas Šturza, 34. Adam Jedlička, 36. Nikolas Šturza; rozhodčí: Matěj Kourek - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Kolář 24 - Lukáš Volf 19; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
42:14 Timeout Sokol Chrudim
41:18 GÓL Sokol Chrudim! 4:6
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina bez asistence (4:6)
35:24 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza bez asistence (3:6)
33:09 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Adam Jedlička, asistoval #20 David Jedlička (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
22:29 Vyloučen hráč #3 Leoš Bárta družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání
21:55 Vyloučen hráč #13 Jakub Hampl družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
19:22 GÓL Sokol Chrudim! 3:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán, asistoval #21 Jan Drahokoupil (3:4)
15:00 Střely v 1. části: 7:15
14:22 GÓL Sokol Chrudim! 2:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán, asistoval #15 Filip Lacina (2:4)
12:21 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza, asistoval #17 Jakub Vaculík (1:4)
11:38 Střelu hráče celku FbC Sokol Předměřice lapil do své ruky protější brankář. Náhodný kolemdoucí to komentoval slovy "Toto mlasklo".
09:11 Dle vybízení vlastních spoluhráčů můžeme konstatovat, že hráč celku Sokol Chrudim "David", by se měl dostavit na kluziště. On se však, podle všech dostupných zdrojů, raději věnuje své flašce. Přejeme mu dobrou chuť a, mnoho herních a degustačních zážitků.
07:31 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza z trestného střílení (1:3)
06:55 Hráč celku Orel Přelouč, s číslem 10, právě předvedl úchvatný zákrok vlastními potomky. Vysloužil si tak přízvisko "železné koule".
06:14 Vyloučen hráč #21 Jan Drahokoupil družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
04:00 Gólman domácího celku atakoval svého vlastního spoluhráče s číslem 11. Ač to může znít nebezpečně, jednalo se spíše o komickou vsuvku. Doufejme však, že to nevyústí v bratrovražedný souboj.
03:08 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Jakub Hampl, asistoval #87 Adam Jedlička (1:2)
02:54 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
02:35 Hostující celek se provinil atentátem na jednu z pořadatelek- Any "černé triko" Lukášovou.
00:45 GÓL Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #21 Jan Drahokoupil, asistoval #16 Pavel Pelikán (1:0)
00:00 Zdravíme všechny strojvůdce, učitele, instalatéry, klempíře, influecery, hasiče, zdravotníky, psovody, policisty, techniky, svářeče, potapěče, jeřábníky, kominíky, Manuela Neuera, Tomáše Šimona, školníky a v neposlední řadě také Mesiho a Ronalda. Dále bychom chtěli v naší hale " Hala Pepého Šimona" přivítat také časoměřičské eso mezi časoměřiči- Luboše "mistr frístajlu" Drahozala.