• 43 42:33
    2:8
    (Kašpar)

Klub SPV Pardubice - Sokol Chrudim 2:8
branky: 28. Filip Hlaváček, 30. Roman Mareš - 10. Filip Lacina, 13. Pavel Pelikán, 15. Jan Lukáš, 21. Pavel Pelikán, 22. Daniel Lupač, 27. Filip Lacina, 32. Daniel Lupač, 43. Filip Lacina; rozhodčí: Jiří Němec - Filip Neumann; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Burda 36 - Matyáš Häusl 20; po třetinách: 0:3, 2:3, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:18
42:33 GÓL Sokol Chrudim! 2:8
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #12 Martin Kašpar (2:8)
39:56 Přesilová hra domácích
39:36 Vyloučen hráč #16 Pavel Pelikán družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
36:37 Pěkný zákrok brankáře Pardubic.
31:18 GÓL Sokol Chrudim! 2:7
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #10 Daniel Lupač, asistoval #15 Filip Lacina (2:7)
30:01 Máme tu poslední třetinu prvního zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 9:14
29:50 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #30 Roman Mareš, asistoval #19 Vojtěch Polák (2:6)
29:50 Domácí snižují skóre na 2:6.
27:35 GÓL Klub SPV Pardubice! 1:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #18 Filip Hlaváček, asistoval #72 Ondřej Novotný (1:6)
27:35 SPV využilo šanci a snižuje skóre na 1:6.
26:19 GÓL Sokol Chrudim! 0:6
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #18 David Zita (0:6)
24:49 Šance domácích skončila v rukou brnakáře Chrudimi.
22:14 Chrudim jednoznačně dominuje.
21:55 GÓL Sokol Chrudim! 0:5
20:41 GÓL Sokol Chrudim! 0:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán, asistoval #15 Filip Lacina (0:4)
20:41 Chrudim zvyšuje skóre na 0:4.
16:19 Standartka Chrudimi skončila střelou mimo bránu.
15:00 Střely v 1. části: 7:12
14:38 GÓL Sokol Chrudim! 0:3
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #99 Jan Lukáš, asistoval #53 David Mošner (0:3)
13:23 Chrudim je nyní aktivnější a tlačí na SPV Pardubice.
12:10 GÓL Sokol Chrudim! 0:2
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán, asistoval #53 David Mošner (0:2)
09:31 GÓL Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #99 Jan Lukáš (0:1)
09:31 Sokol Chrudim otevírá skóre.
08:25 Šance mají oba týmy, ale nikomu se zatím nedaří je využít.
05:04 Vyloučen hráč #7 František Fiala družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání
05:04 A máme tu první přesilovou hru pro SPV Pardubice.
01:21 Zatím můžeme vidět vyrovnanou hru na obou stranách.
00:20 Vítáme vás u prvního zápasu dnešního dne, kde se utká družstvo Sokol Chrudim s družstvem SPV Pardubice.