9:5
    Ondřej HADAČ
    (Svoboda)

Finance Novák FBK Jičín - HAGA Pardubice 9:5
branky: 8. Tomáš Ouhrabka, 12. Ondřej Košťál, 19. Vít Černý, 24. Tomáš Ouhrabka, 28. Lukáš Patzelt, 30. Tomáš Ouhrabka, 40. Lukáš Patzelt, 43. Tomáš Ouhrabka, 44. Ondřej Hadač - 3. Martin Born, 4. Jan Dašek, 22. Šimon Lazarák, 22. Filip Zerzán, 42. Jan Dašek; rozhodčí: Jiří Knettig - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 20 - Tomáš Pávek 17; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
43:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 9:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #38 Ondřej Hadač, asistoval #84 Lukáš Svoboda (9:5)
42:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 8:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #38 Ondřej Hadač (8:5)
41:25 GÓL HAGA Pardubice! 7:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #61 Šimon Lazarák (7:5)
41:25 Kvůli chybě jednoho z pořadatelů byla přerušena hra. Ovšem, jelikož pořadatelé jsou profesionálové v oboru, byla chyba odstraněna
41:00 Timeout HAGA Pardubice
39:51 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #50 Lukáš Urban (7:4)
39:51 Jelikož celek FBK Jičín skóroval v přesilové hře, musíme se rozloučit u nás na trestné s potrestaným hráčem. Přejeme mu, aby se mu podařilo rychlé odčinění tohoto prohřešku
38:15 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:15 Jsme rádi, že můžeme opět pozdravit hřáče týmu HAGA Pardubice s číslem 18, Martina Borna, po našem boku. Tentokrát je tu na dvě minuty za Nedovolené bránění na dvě minuty.
36:13 Děkujeme anonymnímu činovníkovi s týmu HAGA Pardubice, který upozornil na drobné nedostatky v komentáři. Nedostatky byly již spraveny a jsme opět připraveni komentovat průběh
32:31 Tým HAGA Pardubice ubránil oslabení a hraje opět v plném počtu
30:31 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
30:31 Hráč týmu HAGA Pardubice s číslem 18, Martin Born, se obětoval pro celek a zasáhl nečistě svého spoluhráče. Nicméně zachránil tak blížícímu se gólu. Každý musí individuálně posoudit, zda-li se to vyplatilo
30:00 Zapomněli jsme pozdravit, tedy: Zdravíme všechny tatínky, přihlížející a komentující průběh. Dále zdravíme všechny dělníky, dělnice, sestřičky, doktory, hasiče, hasičky, pana prezidenta Petra Pavla, neboli "P na čtvrtou"
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
30:00 Až k postu činovníků doléhají taktické pokyny trenérů obou celků a něco, co by se dalo přirovnat k vůni silně zavařených ponožek
29:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #50 Lukáš Urban (6:4)
27:48 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #18 Adam Sucharda (5:4)
27:48 Úspěšnější byl ale celek FBK Jičín, jenž se ujímá vedení zásluhou hráče s číslem 8
26:45 Infarktová situace pro všechny fanoušky celku FBK Jičín. Do samostatného úniku se dostal hráč HAGY s číslem 21. Ke své smůle trefil pouze tyčku
23:50 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:4
23:50 Týmu FBK Jičín se podařilo srovat výbornou prací hlavně v okolí půlící čáry.
21:37 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #29 Daniel Pravec (3:4)
21:37 Třicet čtyři sekund stačilo týmu HAGA Pardubice k otočení skóre z 2:3 na 4:2. U srovnávacího gólu asistoval výše zmíněný Filip Voženílek
21:06 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #26 Filip Voženílek (3:3)
20:39 Do hry právě naskočil hráč týmu HAGA Pardubice s číslem 26, Filip Voženílek, o němž se tvrdí, že se ho bojí i samotný Bud Spencer a Terence Hill
18:02 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #46 Jiří Janatka (3:2)
18:02 Hráč týmu FBK Jičín s číslem 31 prošel obranou HAGY na styl "já jsem rozžahvený nůž, vy jste máslo"
15:40 Hráč týmu FBK Jičín s číslem 18 vystřelil téměř od modré čáry krásný padáček. Bohužel přestřelil obdobně jako Luke Skywalker přestřelil svá první torpéda při ničení první Hvězdy Smrti.
15:00 Střely v 1. části: 6:9
15:00 Z pohledu pořadatele nedokážeme posoudit, zda-li je na týmových poradách obou týmů vidět frustrace nebo nabuzenost do dalších částí zápasu.
13:39 Výborná střela s otočky hráče týmu HAGA Pardubice s číslem 29 bohužel skončila těsně nad bránou domácího celku.
11:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #22 Ondřej Košťál, asistoval #38 Ondřej Hadač (2:2)
11:40 Výborná taktická hra celku FBK Jičín se zúročila a přinesla zasloužené ovoce v podobě srovnávacího gólu na 2:2.
09:32 Výborný blok předvedl hráč týmu HAGA Pardubice s číslem 18, Martin Born, jenž odrazil nebezpečnou střelu Jičína obdobně jako Povstalci odrazili útok Impéria na planetě Hoth v pátém dějství filmové série Star Wars.
07:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (1:2)
07:29 Týmu HAGA Pardubice se nepodařilo proměnit početní výhodu. Načež odpověděli hráči celku FBK Jičín, jenž snížili na stav 1:2.
05:13 Vyloučen hráč #22 Ondřej Košťál družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:13 Emoční bublina již poprvé praskla. Projevilo se to dvouminutovým trestem hráče z týmu FBK Jičín s číslem 22, Ondřej Košťál, za sekání.
04:00 Hráč týmu HAGA Pardubice s číslem 18, Martin Born, svoji krosovou přihrávkou obelstil soupeře a přihrál spoluhráči přes téměř celé hřiště.
03:05 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #29 Daniel Pravec (0:2)
02:16 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born, asistoval #21 David Honzíček (0:1)
02:00 Hráč týmu FBK Jičín s číslem 50 hodil při střídání florbalku po vlastním spoluhráči. Atmosféra na střídačce by se dala krájet nožem na dorty.
00:52 Začátek první třetiny byl zahájen konstantním tlakem týmu FBK Jičín