(Doubek)
  • 45 44:26
    2

FbC Hradec Králové B - FBC DONAP Česká Skalice 8:0
branky: 11. Marek Jedlan, 18. Denis Polák, 22. Denis Polák, 26. Michal Doubek, 31. Daniel Kraus, 35. Daniel Kraus, 41. Denis Polák, 45. Daniel Kraus; rozhodčí: Jan Buhr - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3 + Tomáš Chládek TDKU + 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ondřej Holík 18 - Petr Kovář 22; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:5
44:26 Vyloučen hráč #9 Marek Jedlan družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
44:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #89 Michal Doubek (8:0)
40:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák bez asistence (7:0)
34:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #23 Adam Hazuka (6:0)
30:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:0
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
25:20 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Michal Doubek bez asistence (4:0)
21:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák, asistoval #94 Jakub Procházka (3:0)
17:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák, asistoval #89 Michal Doubek (2:0)
17:50 Vyloučen hráč #13 Tomáš Chládek družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nesportovní chování
17:50 Vyloučen hráč #13 Tomáš Chládek družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
17:50 Vyloučen hráč #13 Tomáš Chládek družstva FBC DONAP Česká Skalice do konce utkání
15:01 Právě nám začala druhá třetina.Hrači skalice se okamžite dostali do utočné třetiny
15:00 Střely v 1. části: 10:8
10:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Marek Jedlan bez asistence (1:0)
10:51 Vyloučen hráč #7 Jakub Metelka družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
07:16 Vyloučen hráč #13 Tomáš Chládek družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání