1:2
    Patrik STEKLÝ
    ()

FBC DONAP Česká Skalice - Orel Přelouč 1:2
branky: 31. Dominik Cejnar - 24. Jakub Brožek, 45. Patrik Steklý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Kroutil; vyloučení: 0 + Marek Hána TDKU + 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Richter 19 - Tomáš Křinka 12; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:59 GÓL Orel Přelouč! 1:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #2 Patrik Steklý bez asistence (1:2)
44:59 Vyloučen hráč #56 Marek Hána družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:59 Vyloučen hráč #56 Marek Hána družstva FBC DONAP Česká Skalice do konce utkání
30:28 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #11 Dominik Cejnar, asistoval #56 Marek Hána (1:1)
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
26:57 Vyloučen hráč #72 František Sedlák družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
23:50 GÓL Orel Přelouč! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #71 Jakub Brožek, asistoval #72 František Sedlák (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 4:5
09:27 Trestné střílení družstva Orel Přelouč neproměnil #68 Michal Vágner.
09:20 Vyloučen hráč #71 Jakub Brožek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání