• 45 44:56
    2
    Jan RYBÁŘ

FbC Hradec Králové B - Orel Přelouč 15:4
branky: 1. Daniel Kraus, 3. Daniel Kraus, 10. Daniel Kraus, 11. Patrik Strejcius, 13. Marek Jedlan, 16. David Štaier, 22. Patrik Strejcius, 23. Patrik Strejcius, 23. Jakub Havlíček, 27. David Štaier, 27. Patrik Strejcius, 28. Jakub Vašata, 31. Daniel Kraus, 34. Patrik Strejcius, 41. David Štaier - 2. Marek Skyva, 20. Rostislav Šimon, 28. Andrej Bína, 31. František Sedlák; rozhodčí: Pavel Špryňar - Lukáš Picek; vyloučení: 6:3; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Holík ?, Vojtěch Rott ?, Ondřej Holík ? - Tomáš Rosenberger 10; po třetinách: 5:1, 7:2, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:4
44:56 Vyloučen hráč #10 Jan Rybář družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování
43:54 Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
40:25 GÓL FbC Hradec Králové B! 15:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier bez asistence (15:4)
40:05 Timeout FbC Hradec Králové B
40:05 Vyloučen hráč #15 David Svatoň družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za zdržování hry
36:00 Hrajeme už v plném počtu.
35:00 Hradec i v oslabení kontroluje hru! A v oslabení o 1 hráče měl opět tutovku.
33:52 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
33:09 Vyloučen hráč #9 Marek Jedlan družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
33:01 GÓL FbC Hradec Králové B! 14:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius bez asistence (14:4)
30:51 GÓL Orel Přelouč! 13:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #72 František Sedlák, asistoval #24 Tomáš Křinka (13:4)
30:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 13:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #9 Marek Jedlan (13:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:3
27:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 12:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #1 Ondřej Holík (12:3)
27:32 Vašatiš projel celým hřištěm jako nůž máslem a pod víko skóroval!
27:03 GÓL Orel Přelouč! 11:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #4 Andrej Bína bez asistence (11:3)
26:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 11:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #71 David Štaier (11:2)
26:24 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (10:2)
23:11 Daniel Kraus ukázal gesto fair play, když opravil výrok rozhodčího! Nebyl faulován a dal tím výhodu rozehrávky pro Přelouč.
22:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #73 Jakub Havlíček, asistoval #86 Patrik Strejcius (9:2)
22:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #44 Jakub Vašata (8:2)
21:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:2
19:13 GÓL Orel Přelouč! 6:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #73 Rostislav Šimon z trestného střílení (6:2)
19:13 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Holík družstva FbC Hradec Králové B
19:12 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Vojtěch Rott družstva FbC Hradec Králové B
19:01 Tak tentokrát se oslabení Hradce obešlo bez gólu.
16:54 Vyloučen hráč #96 Matěj Brinkman družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
15:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #94 Jakub Procházka (6:1)
15:00 Střely v 1. části: 9:3
14:00 Hosté přesilovku nezužitkovali. Naopak z ní inkasovali gól.
12:47 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Marek Jedlan, asistoval #46 Daniel Kraus (5:1)
11:58 Vyloučen hráč #15 David Svatoň družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
10:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #94 Jakub Procházka (4:1)
10:35 A máme tu hatrick!!!! Dan Kraus dává 3.gól...
09:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus bez asistence (3:1)
08:45 Vyloučen hráč #4 Andrej Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
07:40 Patrik Strejcius krásně našel Jana Hojdu, ale ten naproměnil.
02:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #86 Patrik Strejcius (2:1)
02:04 Vyloučen hráč #24 Tomáš Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
01:45 GÓL Orel Přelouč! 1:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #70 Marek Skyva, asistoval #10 Jan Rybář (1:1)
00:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
00:00 Vítejte u prvního dnešního utkání. V něm se střetou týmy FbC HK a Přelouče. Obě družstva se již rozcvičuji na hrací ploše.