43
  • 43 42:32
    2

FBC DONAP Česká Skalice - FbC Hradec Králové B 3:9
branky: 10. Šimon Príbojský, 12. Ondřej Lukavský, 26. Jakub Metelka - 1. Adam Fedor, 5. David Svatoň, 7. Daniel Kraus, 14. David Svatoň, 15. Daniel Kraus, 17. Ondřej Felgr, 29. Tomáš Karlík, 31. Tomáš Karlík, 41. Tomáš Karlík; rozhodčí: Filip Ryant - František Bajer; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Kovář 2 - Vojtěch Rott 25; po třetinách: 2:5, 1:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 2:4
42:50 Hradec si taky zahraje přesilovku.
42:32 Vyloučen hráč #42 Ondřej Lukavský družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:00 Hradec už si to v klidu dohrává, ale z úst trenéra Hradce zní - "dáme jim deset, né".
40:34 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #14 Jan Hojda (3:9)
40:10 Skalice šla dva na jednoho, ale nevyužila této možnosti.
40:00 Zápas už má takové vlažné dohrávajcí tempo.
36:30 Skalice během přesilovky toho mnoho nepředvedla. Hradec v pěti.
35:10 Skalice získavá dvojtou výhodu.
35:06 Timeout FbC Hradec Králové B
35:05 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
35:00 Hradec chce další branku v oslabení.
34:52 Vyloučen hráč #52 František Vízner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou
33:10 Hradec předvedl hezký signál při standartce, bohužel bez branky.
32:00 Druhá minuta poslední třetiny, Skalice vypadá odevzdaně.
30:27 Hradec trestá chybu Skalice, krásné oslabení.
30:26 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #11 Aleksandr Petečela (3:8)
30:00 Střely ve 2. části: 6:11
30:55 Hradec ve čtyřech aktivnější na útočné polovině.
29:16 Hráč Skalice poslán za mantinel, odměnou za úlet jim je přesilovka.
29:15 Vyloučen hráč #25 Petr Ther družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:04 Hradec z protiútoku trestá díru v obraně Skalice.
28:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #43 Adam Fedor (3:7)
27:50 Chyby hradce při rozehrávce jsou do očí bijcí, ale Skalice není schopná to trestat.
26:00 Zakřikl sem to! Skalice snižuje.
25:50 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #56 Marek Hána (3:6)
25:45 Obrana a zejména golman Hradce nedovolují snížení stavu utkání.
25:15 Skalice chvíli zase na míčku, ale dlouho si ho neužila.
25:00 Oko nezaujatého diváka ale musí být spokojeno, Hradec hraje hezký florbal.
24:00 Druhá třetina  je zatím chudá na branky, snad uvidíme zlepšení.
23:10 Skalice hrozí pouze z protiútoků.
22:00 Hradec drží Skalici v šachu, Skalice se nemůže dostat z obraného pásma.
20:30 Hradec se vrací do svého tempa a opět je více na míčku.
19:00 Hradec po delší době v útoku.
18:00 Skalice se tlačí do branky Hradce, snaží se otočit utkání na svou stranu. Zatím bez úspěchu.
16:30 Skalice získavá standartní situaci v zajimavém místě, bohužel nevyužito.
16:07 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #3 Ondřej Felgr bez asistence (2:6)
15:01 Hradec v závěru první třetiny převzal utkání do svých ruk. Uvidíme co přinese další třetina.
15:00 Střely v 1. části: 5:13
14:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #43 Adam Fedor (2:5)
13:30 Hradec přebírá oteže zápasu zpět do svých rukou.
13:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 David Svatoň, asistoval #3 Ondřej Felgr (2:4)
13:00 Hra se přelevá ze strany na stranu.
11:30 Hradec po aktivním vstupu do zápasu ubral z plynu a Skalice dotahuje.
11:02 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #29 Šimon Príbojský (2:3)
09:41 Dárek v podobě nájezdu odmítl předat golman Hradce
09:40 Trestné střílení družstva FBC DONAP Česká Skalice neproměnil #7 Jakub Metelka.
09:35 Skalice snižuje a získavá nájezd.
09:24 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #42 Ondřej Lukavský (1:3)
07:20 Skalice po delší době se dostavá do protiútoků.
06:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
05:30 Hradec drží Skalici v tlaku.
04:10 Aktivní hra Hradce přinaší své ovoce.
04:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
03:30 Zatím aktivní hra od obou celků.
00:25 Rychlý start borců z Hradce.
00:24 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #43 Adam Fedor, asistoval #9 Marek Jedlan (0:1)