• 45 44:52
    2
    nedovolená vzdálenost

Sokol Chrudim - FbC Sokol Předměřice n/L 4:4
branky: 3. Lukáš Jungman, 26. Filip Lacina, 30. Lukáš Jungman, 38. Lukáš Jungman - 9. Jakub Vaculík, 30. Adam Jedlička, 30. Václav Tošovský, 38. Nikolas Šturza; rozhodčí: Petr Drahoňovský - David Richter; vyloučení: 3:3 + Nikolas Šturza OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Kolář 21 - Lukáš Volf 13; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:52 Vyloučen hráč #29 Lukáš Jungman družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:31 Timeout Sokol Chrudim
43:31 Minuta a půl do konce zápasu a domácí si berou oddechový čas, aby si řekli vítěznou taktiku.
42:30 Hráč domácích číslo 29 opět v šanci, ale bohužel pro jeho tým mimo bránu.
40:22 Závěr utkání bude ještě velmi zajímavý.
40:00 Hra se neustále přelévá ze strany na stranu.
37:54 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #31 Nikolas Šturza, asistoval #11 Max Bondy (4:4)
37:40 GÓL Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman bez asistence (4:3)
30:01 A máme tu poslední třetinu tohoto velmi vyrovnaného zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:54 GÓL Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman bez asistence (3:3)
29:51 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Václav Tošovský, asistoval #12 David Jedlička (2:3)
29:12 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #33 Adam Jedlička, asistoval #17 Jakub Vaculík (2:2)
25:30 GÓL Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #29 Lukáš Jungman (2:1)
24:43 Vyloučen hráč #31 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L - osobní trest
24:43 Vyloučen hráč #31 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
24:43 Hráč číslo 31 si na 10 minut odpočine na trestné lavici za nesportovní chování.
23:15 V posledních vteřinách přesilovky tancoval míček po brankové čáře, ale gólman to jistil.
21:13 Vyloučen hráč #10 Daniel Lupač družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
19:36 Přesilovka pro Chrudim.
19:35 Vyloučen hráč #47 Jakub Hampl družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra na zemi
15:00 Střely v 1. části: 4:10
11:53 Hráč číslo 21 týmu domácích si spletl zapisovací stolek s brankou soupeře.
08:57 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #17 Jakub Vaculík, asistoval #31 Nikolas Šturza (1:1)
08:57 Vyloučen hráč #31 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
08:57 Vyloučen hráč #10 Daniel Lupač družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
08:57 Příští 2 minuty se na obou stranách bude hrát jen ve 4 hráčí. Po vstřelení branky došlo k menší šarvátce mezi hráči domácích a hostích.
05:00 Hráči týmu Předměřic se na 2 minuty usadili v obraném pásmu domácích, ale nic z toho nebylo.
02:27 GÓL Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman bez asistence (1:0)
02:27 Skóre tohoto zápasu otevírá hráč č. 29 týmu domácích.
00:01 Úvodní buly vyhrájí hosté.