• 42 41:03
    5:2
    (Vančura)

FTC Vysoké Mýto - FBC Trutnov (DTJ) 5:2
branky: 2. Jakub Hrdina, 9. Lukáš Rolenec, 30. Lukáš Rolenec, 41. Filip Dlouhý, 42. Filip Dlouhý - 29. Filip Srna, 40. Adam Bureš; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Haufer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jozef Kandráč 12 - Matouš Šafář 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Novák Drahoslav (Trenér): Děkuji soupeři za zápas a klukům za povedenou sezónu..
45:00 Střely ve 3. části: 7:4
41:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý, asistoval #6 Vojtěch Vančura (5:2)
40:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý, asistoval #16 Pavel Barák (4:2)
39:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #24 Adam Bureš, asistoval #4 Jakub Mládek (3:2)
35:20 Dobrá střela Vojty Nováka, brankář chytá
31:34 Vyloučen hráč #44 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 7:3
29:20 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #19 Jakub Poláček (3:1)
28:26 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #4 Jakub Mládek (2:1)
23:22 Skvělý zákrok trutnovského brankáře
20:32 Trutnov málem dostal gol v přesilovce, když šel do samostaného úniku hráč Vysokého Mýta.
19:47 Vyloučen hráč #17 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:40 Hra se přelévá ze strany na stranu
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:20 Vysoké Mýto zatím vévodí zápasu, Trutnov se zdá ,,odevzdaný´´
08:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #10 Vojtěch Novák (2:0)
01:14 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #8 Erik Šigut (1:0)