2
  • 45 44:59
    2

TJ Sokol Jaroměř - FLORBAL LITOMYŠL 3:8
branky: 2. Adam Klobučar, 33. Miroslav Nepraš, 42. Matěj Schőniger - 11. Tomáš Nykl, 12. Max Holásek, 24. Ondřej Hegr, 28. Tomáš Nykl, 31. Adam Vajrauch, 32. Max Holásek, 43. Matěj Dvořák, 43. Adam Vajrauch; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Haufer; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Kučera 15, Vojtěch Fof 7 - Eliška Křivková 26; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:4
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Krásné utkání ve kterém bylo k vidění vše. Zaplněné tribuny viděli kvalitní utkání. Soupeř, byl lepší na míčku a zaslouženě vyhrál. My jsme dnes neměli potřebný klid na hokejkách. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
45:00 Komentář hostů Macek Marek (Trenér): Dneska zasloužená výhra, v první třetině lehce vyostřený, pak už to bylo v poklidu. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 11:9
44:59 Vyloučen hráč #69 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
44:45 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
44:14 Oťas trefil pouze masku golmana.
42:59 Hosté i v šesti nedokáží udržet míček na svých holích a díky tomu jsme viděli akci 2 na 1, jako v podání dua Pastrňák, Zacha.
42:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #98 Max Holásek (3:8)
42:38 Hosté zkouší opět hru v šesti, snaží se dát gol nebo držet v klidu míček?
42:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Matěj Dvořák, asistoval #51 Jan Majtner (3:7)
42:17 Máme tu přesilovku domácích, která rychle končí golem.
42:06 Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
41:54 Hosté se v šesti prosazují.
41:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:6)
41:25 Hosté v šesti.
40:00 Hala je velmi slušně zaplněna a všichni napjatě čekají, co se bude dít v poslední pětiminutovce.
39:52 Timeout TJ Sokol Jaroměř
39:30 Lumír je zpět na hřišti a je opět slyšet přes celou halu, snad bude takhle mluvit i při maturitě, již brzy...
38:14 Hosté se snaží vstřelit kontaktní gol, ale nedaří se jim to, ačkoliv šance jsou, jen trefit zařízení.
37:13 Na hřiště se dostávají budoucí mladé pušky domácích.
36:25 Kapitán Renza s ledovým klidem na florbalce i v mysli, diriguje celou lajnu, jak orchestr.
35:05 Špatný pohyb Lumírova kotníku, končí na zemi, snad to bude v pořádku.
32:05 Akce hostů koncí střelou z velkého brankoviště.
32:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #4 Patrik Adámek (2:6)
31:47 Nádherná souhra a střela do levého růžku branky hostí.
31:46 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Max Holásek, asistoval #11 Daniel Novotný (1:6)
31:46 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
31:41 Vyloučen hráč #51 Jan Majtner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
31:20 Výborný zákrok golmana po střele Majtnera.
30:47 A máme tu hned gol, po krásné akci.
30:46 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #11 Daniel Novotný (1:5)
30:01 3. třetina před námi, uvídíme co se bude dít.
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
27:35 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky
27:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #14 Ondřej Pakosta (1:4)
26:15 Výborný zákrok nohama hostujícího golmana.
25:04 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
23:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Hegr, asistoval #51 Jan Majtner (1:3)
23:14 2 na 1 v oslabení a střela na opět na přední.
22:08 Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky
20:50 Domácí obstřelují branku hostí jak na střelnici, už jen trefit bránu...
20:35 Střela z pulky končí na břevně.
18:46 Max nepříjemný v napadání jako vždy.
18:08 Nahravku Lumíra přes celé hřiště nedokázal Oťas využít.
16:21 A hrajeme opět pět na pět.
15:00 Střely v 1. části: 8:14
14:20 Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
14:20 Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
14:01 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #73 Jiří Lhotský.
14:01 Eliška se natáhla a nájezd zneškodnila.
11:01 Max ze své šance vytěžil maximum a střílí na přední.
11:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Max Holásek bez asistence (1:2)
10:53 Lumír se prosazuje střelou o tyč.
10:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #10 Ondřej Hegr (1:1)
09:20 Domácí jsou více na míčku, ale na šance je to vyrovnané.
06:10 Střela Lumíra našla pouze blok.
04:05 Trenér domácích zatím nemůže být spokojen s hrou svých svěřenců.
03:30 Stojatá a nepřesná rozehrávka domácích zatím přináší pouze šance hostů.
01:02 První střela hostí končí v bráně.
01:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar, asistoval #42 Erik Mikas (1:0)