2:5
    Martin KISÝ
    (Zárečný)

IBK Holice - FBC Trutnov (DTJ) 2:5
branky: 18. David Tylšar, 25. Andy Krtička - 15. Matyáš Ioanidis, 19. Adam Bureš, 35. Filip Srna, 43. Matyáš Ioanidis, 44. Martin Kisý; rozhodčí: Martin Řehák - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Jedlička 16 - Matouš Šafář 8; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3
45:00 Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér): Bohužel jsme nezvládli 3. třetinu. Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 3:8
43:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #5 Vojtěch Zárečný (2:5)
42:57 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #4 Jakub Mládek (2:4)
42:57 krásná střela do šibenice
40:53 Hosté hrají více na míčku a vytvářejí si více šancí
40:24 Timeout IBK Holice
38:10 tvrdá střela Picka
34:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #18 Jindřich Zelenka (2:3)
34:53 umístěná střela nad nohu zapadla do branky
30:00 Střely ve 2. části: 2:7
29:15 povedená akce hostí
27:21 atmosféra v hale by se dala krájet
24:27 GÓL IBK Holice! 2:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #13 Andy Krtička, asistoval #27 Vojtěch Šefranko (2:2)
24:15 ve hře se objevuje čím dál více chyb
18:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #24 Adam Bureš, asistoval #2 Adam Falta (1:2)
18:31 krásná klička zakončená golem
17:56 GÓL IBK Holice! 1:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #26 Vojtěch Maroši (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 5:6
14:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
13:45 Výborná klička hráče domácích s číslem 13
11:09 Hra se začíná přiostřovat
08:56 Hosté přestřelují branku ve velké příležitosti
05:44 hra se přelévá ze strany na stranu
01:33 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení