45
  • 45 44:18
    2

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto 7:3
branky: 9. Ondřej Hegr, 11. Adam Vajrauch, 25. Tomáš Nykl, 27. Daniel Novotný, 31. Tomáš Nykl, 36. Ondřej Hegr, 43. Viktor Olšinár - 5. Jakub Hrdina, 33. Lukáš Rolenec, 38. Lukáš Rolenec; rozhodčí: Martin Řehák - Filip Neumann; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Eliška Křivková 20 - Jozef Kandráč 31; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:2
45:00 Komentář domácích Novák Dominik (Asistent trenéra): Utkání v naší režii od začátku do konce. Škoda zbytečných chyb. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 14:6
44:18 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
42:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #92 Viktor Olšinár, asistoval #51 Jan Majtner (7:3)
37:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #3 Filip Dušek (6:3)
35:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr, asistoval #12 Tomáš Nykl (6:2)
34:17 Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #16 Pavel Barák (5:2)
30:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #51 Jan Majtner (5:1)
30:00 Střely ve 2. části: 14:8
28:32 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
28:12 Vyloučen hráč #8 Erik Šigut družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
27:42 Eliška ani nemusela zasahovat!
27:41 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #15 Zdeněk Kyndl.
27:40 Nájezd pro mejto! Paky hrál v brankovišti.
26:45 krásný goool Litomyšle! Teď už to nepustit!
26:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #96 Max Holásek (4:1)
26:10 střela Oťase končí  skvělým zákrokem golmana  z Mejta
24:40 Lumír střelou do prostřed branky navyšuje skore.
24:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #88 Jakub Renza (3:1)
23:23 Zootechnik Dvořák  střílí nad
22:32 Lavička Litomyšle začíná řvát po rozhodčích.
21:27 FTC má teď více ze hry.
18:20 Tlak domácích roste.
17:45 Krásná akce domácích končí nad brankou!
17:30 Druhá třetina zatím bez šancí.
15:00 Střely v 1. části: 10:9
10:53 Adam trestá nepovedenou rozehrávku Mejta!
10:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #33 Adam Vajrauch bez asistence (2:1)
10:00 Hraje se teď v klidném tempu!
08:10 Střela Oťase končí krásným gólem!
08:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr bez asistence (1:1)
06:06 Střela Mikiho končí mimo!
04:03 Jakub "Dachy" Hrdina posílá Mejto do vedení.
04:02 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #17 Michael Drahoš (0:1)
02:29 Skvělý zákrok Eliošky!
01:45 Domácí drží míček jasně pod kontrolou.
00:01 Vítáme vás u online přenosu zápasu mezi Florbal Litomyšl a týmem FTC Vysoké Mýto. Tento zápas slibuje napínavou a vyrovnanou bitvu dvou týmů, které se potkávají v rámci regionální florbalové soutěže. Obě mužstva mají silné kádry a věříme, že budou chtít ukázat své nejlepší výkony před fanoušky.