8:2
    Jakub DUDEK
    (Rybenský)

FbC Skuteč - Florbal Primátor Náchod B 8:2
branky: 10. Lukáš Jungman, 15. Jakub Dudek, 16. Radek Pešek, 17. Oliver Zavoral, 21. Lukáš Jungman, 37. Deniz Rybenský, 38. Lukáš Jungman, 42. Jakub Dudek - 24. Nikolas Osifčin, 28. Jakub Kubásek; rozhodčí: Daniel Jireček - Jakub Kadrman; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 18 - Jakub Cibulka 23; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:0
45:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Dobrý zapas ve kterém jsme soupeře přehráli. A zaslouženě vyhráli. Dekuji soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 9:6
41:38 GÓL FbC Skuteč! 8:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #73 Jakub Dudek, asistoval #99 Deniz Rybenský (8:2)
40:37 Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
38:49 Vyloučen hráč #69 Daniel Nekvinda družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
37:31 GÓL FbC Skuteč! 7:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Lukáš Jungman z trestného střílení (7:2)
36:42 Vyloučen hráč #16 Jakub Krupka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
36:06 GÓL FbC Skuteč! 6:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #72 Lukáš Jungman (6:2)
30:13 Vyloučen hráč #28 Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
27:11 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #28 Jan Poche (5:2)
23:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #32 Jakub Cibulka (5:1)
23:20 Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
20:44 GÓL FbC Skuteč! 5:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Lukáš Jungman, asistoval #99 Deniz Rybenský (5:0)
16:39 GÓL FbC Skuteč! 4:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #72 Lukáš Jungman (4:0)
15:14 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #3 Martin Vojta (3:0)
15:00 Střely v 1. části: 12:6
14:23 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #73 Jakub Dudek, asistoval #21 Filip Kubíček (2:0)
09:15 GÓL FbC Skuteč! 1:0