44
  • 44 43:07
    Orlice

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBC Trutnov (DTJ) 2:4
branky: 8. David Václavek, 34. David Václavek - 9. Matyáš Ioanidis, 12. Ondřej Demuth, 19. Vojtěch Zárečný, 35. Filip Srna; rozhodčí: Martin Korunka - Martin Fuňk; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 26 - Matouš Šafář 14; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Z naší strany velmi utrápený výkon. Potřebujeme zvýšit efektivitu střelby a zjednodušit naši hru. Počítá se ale výhra, děkuji soupeři za kvalitní utkání.
45:00 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): děkujeme soupeři za velice vyrovnané utkání, kde rozhodla naše slabá koncovka.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
43:07 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
43:07 Letohradští si vzali time-out a po rychlé poradě se rozhodli pro hru v šesti.
41:40 Osobní souboje s blížícím se koncem nabírají na intenzitě a mnoho hráčů končí na mantinelu, nebo i za ním.
38:10 Oba týmy si vytvářejí mnoho krásných šancí, žádná z nich ale nekončí úpravou skóre.
34:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #87 Martin Kisý (2:4)
34:40 Trutnovští se ale svého vedení nechtějí vzdát a okamžitě kontrují vlastní úspěšnou akcí.
33:48 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #79 David Václavek, asistoval #40 Michal Lerch (2:3)
33:48 Letohrad dotahuje na těsný rozdíl jediné branky.
30:30 Vstupujeme do poslední třetiny utkání, ve kterém momentálně dominuje Trutnovský celek.
30:00 Střely ve 2. části: 5:11
29:30 Brankáři obou týmů předvádějí skvělé zákroky.
27:00 Ospalost ze všech diváků opadla ve chvíli, kdy se do bubnu opřel mohutnými údery bývalý trutnovský trenér a skalní fanoušek Petr Akštejn. Děkujeme za skvělou atmosféru!
24:30 Na několik okamžiků Letohradští uzamkli soupeře kolem jejich branky, Trutnovu se podařilo z tlaku vymanit.
22:23 Trutnov přesilovku nedokázal využít.
21:25 Do problémů se ale dostala i Trutnovská pětice, když nebezpečný protiútok musel řešit brankář Maty Šafář.
20:23 Vyloučen hráč #39 Antonín Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:23 Letohradští nabízí Trutnovu možnost početní výhody.
18:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Vojtěch Zárečný, asistoval #24 Adam Bureš (1:3)
18:39 Trutnov po zvýšeném tlaku na soupeřovu branku buduje gólový rozdíl.
18:08 Letohradský kapitán vyslal krásnou dalekonosnou střelu z poloviny hřiště, bohužel pro něj ale branku minul.
17:00 Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hráči Trutnova, kteří zasypali soupeřovu branku několika solidními střelami.
15:00 Střely v 1. části: 3:11
11:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Ondřej Demuth bez asistence (1:2)
11:45 Ze samostatného úniku se do zakončení dostává Ondra Demuth a Trutnov se ujímá vedení.
08:38 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #44 Jan Fišera (1:1)
08:38 Trutnovští ale také chtějí předvést, co umí, a vzápětí vyrovnávají.
07:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #79 David Václavek, asistoval #38 Tomáš Faltus (1:0)
07:52 A máme tu první gól, který proklouzl trutnovskému brankáři pod nohou.
05:30 A máme tu i první ostřejší zákrok, o který se postaral Marťas Kisý, když letohradského útočníka přirazil na mantinel.
04:30 Oba týmy do zápasu vstoupily s vysokým nasazením a už v prvních minutách jsme mohli vidět několik nadějných akcí.
02:20 Tribuna se pomalu plní diváky, často s ospalými výrazy, což je v sobotu ráno naprosto pochopitelné.
00:01 Vítejte u prvního utkání dnešní florbalové soboty, ve kterém se proti sobě postavily celky z Trutnova a Letohradu.