• 45 44:58
    4:6
    (Jedlička)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - IBK Holice 4:6
branky: 28. Eliáš Malý, 32. Nikolas Brdíček, 33. Matěj Vojtíšek, 45. Bajarchuslen Munch-Erdene - 10. David Tylšar, 25. Andy Krtička, 26. Jaroslav Tošovský, 33. Jaroslav Tošovský, 41. Filip Záhrobský, 45. Jaroslav Tošovský; rozhodčí: Tomáš Haufer - Martin Trnka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: David Kempf 10, Vojtěch Krejsa 5 - Jan Jedlička 18; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:3
45:00 Komentář domácích Majvald Ondřej (Trenér): FBC Impotenti vs. IBK Holice 4:6. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
44:58 GÓL IBK Holice! 4:6
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #1 Jan Jedlička (4:6)
44:13 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
44:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Bajarchuslen Munch-Erdene bez asistence (4:5)
40:40 GÓL IBK Holice! 3:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (3:5)
40:40 Holice si znovu budují náskok.
35:35 Znovu se objevují ostré zákroky u mantinelu, hlavně ze strany Letohradu.
32:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #36 Matěj Vojtíšek, asistoval #30 Jan Poláček (3:4)
32:56 Letohrad se ale nevzdává a znovu se přibližuje na jednogólový rozdíl.
32:35 GÓL IBK Holice! 2:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #30 Jakub Říha (2:4)
32:35 Holice se odmítají dvougólového náskoku vzdát.
31:26 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #36 Matěj Vojtíšek (2:3)
31:26 Letohrad se dostává na ztrátu jediného gólu.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Krejsa družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
27:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #74 Eliáš Malý, asistoval #75 Nikolas Brdíček (1:3)
27:17 I Letohrad konečně prorazil soupeřovu obranu a dává svůj první gól zápasu.
25:23 GÓL IBK Holice! 0:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #48 Michael Kohl (0:3)
25:23 A Holice navyšují náskok na 3:0.
24:34 GÓL IBK Holice! 0:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #13 Andy Krtička, asistoval #38 Radek Nešetřil (0:2)
24:34 Jedna střela ale přeci jen končí za zády brankáře Letohradu.
23:46 Většina pokusů na obou stranách končí daleko od brány.
19:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
16:00 I přes menší technické potíže s přívodem elektrické energie do haly utkání pokračuje.
15:00 Střely v 1. části: 7:5
12:11 Tvrdé zákroky přibývají z obou stran.
09:14 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #9 Filip Záhrobský (0:1)
09:14 Holice se prosazují těsně po konci vlastní přesilové hry.
08:45 Hra se přiostřuje.
07:06 Vyloučen hráč #74 Eliáš Malý družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra bez florbalky
07:06 Přesilovku si vyzkouší po krátké hře 4 na 4 i hráči Holic.
05:42 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
05:42 Po tvrdém zákroku následovaném slovní potyčkou získává Letohrad přesilovou hru.