0

0.

série

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Trutnov (DTJ) 6:7pn
branky: 15. Martin Kejzlar, 22. Lukáš Hejna, 26. Lukáš Hejna, 30. Šimon Vacek, 32. Šimon Vacek, 40. Adam Vejrek - 9. Filip Srna, 33. Matyáš Ioanidis, 34. Martin Kisý, 43. Vojtěch Kozlovský, 44. Matyáš Ioanidis, 45. Filip Srna, N Filip Srna; rozhodčí: Tomáš Haufer - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 11 - Matouš Šafář 22; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:5
Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Tento zápas byl z naší strany podstatně lepší než dnešní první. Doufám, že s tímto trendem budeme pokračovat. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Dneska dobrý zápas, jen jsme ztratili konec a stálo nás to výhru. Díky soupeři za hru.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #10 Filip Srna a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #94 Šimon Vacek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #78 Matyáš Ioanidis , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #17 Václav Januš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #87 Martin Kisý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #38 Ondřej Matyska , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:03 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
44:03 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #87 Martin Kisý (6:6)
44:03 Trutnov dvěma rychlými góly vyrovnává utkání!
43:20 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
43:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (6:5)
42:42 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #32 Vojtěch Kozlovský, asistoval #13 Šimon Sláma (6:4)
39:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (6:3)
39:09 Rtyně sice nevyužila přesilovku, gól ale vsítila  v plném počtu.
36:24 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
36:24 Trutnov nabízí Rtyni přesilovou hru.
33:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #20 Tomáš Akštejn (5:3)
33:55 Trutnov dále stahuje náskok Rtyně.
32:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #87 Martin Kisý (5:2)
32:14 Trutnov snižuje brankový rozdíl.
31:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (5:1)
31:56 Rtyně koriguje skóre na 5:1.
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (4:1)
29:45 Rtyně navyšuje svůj náskok.
28:50 Hra se začíná přiostřovat.
25:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #14 Adam Vejrek (3:1)
25:59 Rtyně odskakuje do dvoubrankového vedení.
21:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #94 Šimon Vacek (2:1)
21:35 Rtyně se ujímá těsného vedení.
19:50 Šance přicházejí na obou stranách hřiště, skóre je však stále vyrovnané.
16:35 Z florbalového zápasu jsme se na několik okamžiků přesunuli k šermířskému klání.
15:00 Střely v 1. části: 9:5
14:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Martin Kejzlar, asistoval #92 Daniel Hejna (1:1)
14:25 Rtyně dorovnává a pokouší se dostat do vedení.
08:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna z trestného střílení (0:1)
08:28 Po nedovoleném obranném zákroku v brankovišti Rtyně skvěle zvládl nájezd Filip Srna a Trutnov otevírá skóre.
08:05 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:17 Trutnov přesilovku nevyužil.
01:40 Zasahovat musel ale i brankář Trutnova při nebezpečném úniku Rtyně.
00:17 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
00:17 Hned v úvodu zápasu nabízí Rtyně svému soupeři možnost početní výhody.