• 43 42:03
    6:13
    (Srna)

FBC Trutnov (DTJ) - FTC Vysoké Mýto 6:13
branky: 6. Filip Srna, 8. Filip Srna, 16. Matyáš Ioanidis, 18. Martin Kisý, 41. Ondřej Vojta, 43. Matyáš Ioanidis - 5. Zdeněk Kyndl, 5. Jakub Hrdina, 5. Vojtěch Novák, 15. Jakub Poláček, 22. Filip Dlouhý, 25. Zdeněk Kyndl, 26. Erik Šigut, 30. Vojtěch Novák, 33. Vojtěch Vančura, 36. Jakub Hrdina, 36. Vojtěch Novák, 37. Filip Dlouhý, 38. Vojtěch Vančura; rozhodčí: Tomáš Haufer - Jakub Frýzl; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Matouš Šafář 23 - Michael Drahoš 15; po třetinách: 2:4, 2:4, 2:5
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Zápas se nám nepovedl. Musíme si z něj vzít poučení a zapracovat na našich chybách. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
42:03 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (6:13)
40:19 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #44 Jan Fišera (5:13)
40:19 Trutnov se nevzdává a i nadále se pokouší co nejvíce stáhnout soupeřův náskok.
37:23 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Vojtěch Vančura, asistoval #9 Jakub Hrdina (4:13)
37:23 I přes obětavou hru Trutnova na svého soupeře nestačí.
36:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý, asistoval #27 Lukáš Rolenec (4:12)
35:49 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
35:49 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #6 Vojtěch Vančura (4:11)
35:49 Po 11. brance hostí si Trutnov bere oddechový čas.
35:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #19 Jakub Poláček (4:10)
34:54 Trutnov se pokouší rozestup snížit, většina střel se ale kvůli své nepřesnosti ani nazapíše do statistik.
32:08 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Vojtěch Vančura, asistoval #8 Erik Šigut (4:9)
32:08 Vysoké Mýto zahajuje poslední třetinu rozšířením náskoku na pět branek.
30:00 Střely ve 2. části: 8:15
29:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jakub Poláček (4:8)
25:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Erik Šigut, asistoval #9 Jakub Hrdina (4:7)
25:11 Zápas se vrací do situace z první třetiny, kdy se hráči Mýta několika rychlými góly dostali do tříbrankového vedení.
24:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #27 Lukáš Rolenec (4:6)
21:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý bez asistence (4:5)
21:59 A Mýto se po šťastném gólu zpoza branky dostává znovu do vedení.
21:33 Dva ostré souboje na opačných koncích hřiště naštěstí nekončí zraněním.
17:35 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý bez asistence (4:4)
17:35 A je vyrovnáno!
15:46 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:4
15:46 Do druhé třetiny vstupuje úspěšněji Trutnov, který se znovu přibližuje na rozdíl jediného gólu.
15:00 Střely v 1. části: 5:12
14:08 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jakub Poláček, asistoval #7 Filip Dlouhý (2:4)
14:08 Vysoké Mýto se nehodlá svého vedení vzdát, což ukazuje další brankou do trutnovské svatyně.
11:50 Hráči Mýta nedokázali přesilovku využít ve svůj prospěch.
09:50 Vyloučen hráč #44 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
09:50 Ani Trutnov si neodpustil neukázněnost a nabízí soupeři možnost přesilové hry.
07:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #18 Jindřich Zelenka (2:3)
07:34 Trutnov využívá nabídnutou přesilovku a snižuje rozdíl na jedinou branku.
07:19 Vyloučen hráč #24 Filip Jakub Hozák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
05:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna bez asistence (1:3)
05:00 Trutnov začíná stíhací jízdu a stahuje rozdíl na dvě branky.
04:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #4 Jozef Kandráč (0:3)
04:43 Hráči Mýta otevřeli začátkem páté minuty skóre a v té samé minutě dokázali odskočit na rozdíl tří branek.
04:18 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina bez asistence (0:2)
04:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #7 Filip Dlouhý (0:1)
01:00 Oba celky získaly na začátek utkání výhodu rozehry na soupeřově polovině, ani jeden ji ale nevyužil.