3:5
    Viktor OLŠINÁR
    (Novotný)

TJ Sokol Jaroměř - FLORBAL LITOMYŠL 3:5
branky: 26. Matěj Schőniger, 27. Jiří Lhotský, 31. Jiří Lhotský - 12. Jan Majtner, 17. Ondřej Hegr, 21. Ondřej Hegr, 22. Max Holásek, 45. Viktor Olšinár; rozhodčí: Jakub Skála - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 18 - Eliška Křivková 16; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:1
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Škoda,že jsme zaspali začátek zápasu. Ale dnešní největší pochvala jak jsme se dokázali zvednou ze stavu 0:4 a sahali jsme po bodu s velice kvalitním soupeřem. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Macek Marek (Trenér): Zápas jsme odehráli v dobrém tempu, pak menší výpadky ve 2. třetině i na začátku 3. třetiny, děkuji soupeři za super zápas a snad se už posuneme na první místo v tabulce :-D
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #33 Viktor Olšinár, asistoval #11 Daniel Novotný (3:5)
43:28 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
41:30 Vyloučen hráč #44 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:18 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
35:35 Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
30:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský bez asistence (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
26:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #5 Václav Balský (2:4)
25:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:4)
25:31 Jaroměr snižuje skóre na rozdíl 3 branek.
23:59 Vyloučen hráč #2 Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
21:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Max Holásek bez asistence (0:4)
20:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr, asistoval #12 Tomáš Nykl (0:3)
16:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr, asistoval #9 Matěj Dvořák (0:2)
15:01 Buly pro Litomyšl.
15:00 Střely v 1. části: 5:8
11:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #12 Tomáš Nykl (0:1)
10:54 Vyloučen hráč #4 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání