• 45 44:30
    2
    Adam EMLAR

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:0
branky: 1. Otto Völgyi, 5. Jan Jiran, 9. Jiří Lhotský, 17. Jiří Lhotský, 28. Otto Völgyi, 33. Matěj Schőniger, 36. Jiří Lhotský; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 22 - Vojtěch Petera 42; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:0
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Kvalitní rychlé utkání, které jsme rozhodli v úvodní části a poté zápas kontrolovali. Pochvala za zodpovědný výkon po celé utkání. Děkuji soupeři za solidní hru.
45:00 Komentář hostů Hebelka Roman (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 16:5
44:30 Vyloučen hráč #9 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:30 Emlar přirazil soupeře na stolek a je odměněn dvouminutovým trestem.
40:35 Máme štěstí, že má hala strop, jinak bychom po Hejnově střele hledali míček až na parkovišti před halou.
35:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Patrik Adámek (7:0)
35:20 Opět souhra Lhotský - Adámek. Nádherná podívaná.
35:16 Emlar prováhal velkou šanci.
32:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger bez asistence (6:0)
32:06 V hledišti už můžeme vidět i superligového hráče, odchovance IBK Holice, Jakuba Šimáka. Zdravíme.
30:00 Střely ve 2. části: 17:9
28:02 Adámek opět ukázal precizní cit pro míček. Jak říkával Míra Bosák ve FIFA 13 - dokonalá symbióza.
27:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #77 Tobias Jung (5:0)
25:54 Nepříjemná srážka přímo stolkem, oba hráči jsou doufeme v pořádku.
24:50 Hebelka zachytil špatnou rozehrávku, první gól pro Rtyni ale nezařídil.
23:00 Hra je vyrovnaná.
21:28 Rozhodčí Hrdlička rázně domlouvá hráči Jaroměře.
16:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:0
16:24 Adámek v rohu zamotal soupeře jako pekař housku a připravil střeleckou pozici pro Lhotského - 4:0.
15:00 Střely v 1. části: 16:8
14:23 Jaroměř dál hrozí z protiútoků.
10:02 Adámek je kopyto a bekhendem přestřelil bránu. Posíláme klíčenku.
08:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský z trestného střílení (3:0)
08:04 Lhotský bekhendovou kličkou proměnil trestné střílení.
07:16 Vyloučen hráč #16 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #18 Richard Kutík (2:0)
04:19 Jaroměř využila rychlý přechod do útoku a odskakuje na rozdííl dvou branek.
00:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #2 Adam Klobučar (1:0)