• 45 44:29
    7:5
    (Novák)

FTC Vysoké Mýto - FLORBAL LITOMYŠL 7:5
branky: 2. Vojtěch Novák, 6. Vojtěch Novák, 7. Matěj Dvořák, 14. Michael Drahoš, 16. Lukáš Rolenec, 23. Dominik Novák, 45. Lukáš Rolenec - 8. Daniel Novotný, 17. Adam Vajrauch, 19. Daniel Novotný, 36. Jan Majtner, 43. Dominik Novák; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 5 + Drahoslav Novák OS:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 15 - Eliška Křivková 23; po třetinách: 4:1, 2:2, 1:2
45:00 Komentář hostů Macek Marek (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas
45:00 Komentář domácích: Děkujeme soupeři za zápas
45:00 Střely ve 3. části: 12:10
44:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #10 Vojtěch Novák (7:5)
44:00 Poslední minuta 3 třetiny
42:34 Zapas se velice vyhrocuje.
42:30 Stav je pouze o jeden gól a Litomyšl má přesilovku.
42:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #12 Tomáš Nykl (6:5)
42:02 Vyloučen trenér Drahoslav Novák družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest
41:08 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
40:30 Poslední 4 minuty do konce
38:05 Celý zápas je ve skvělém tempu a hráči pořád nepovolují.
35:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Jan Majtner bez asistence (6:4)
35:55 Litomyšl stahuje náskok Mýta a už je to jenom o 2 góly.
32:22 Střeli létají z jedné strany na druhou opravdu krásné utkání.
30:01 Máme tu třetí třetinu tohoto zápasu pokud Litomyšl chce přivést domů aspoň nějaké body měla by zabrat.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
28:02 Vyloučen hráč #10 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
26:04 Vyloučen hráč #9 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
25:41 Domácí jsou opět v plném počtu a mohou se do toho znovu pořádně opřít.
23:38 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
22:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:3
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák (6:3)
19:26 Vyloučen hráč #4 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
19:26 Litomyšl dostává další šanci snížit v podobě přesilovky.
18:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Daniel Novotný, asistoval #12 Tomáš Nykl (5:3)
18:20 Litomyšl dále dotahuje  ztrátu.
16:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #77 Max Holásek (5:2)
16:09 Litomyšl snižuje ,pokud chce Mýto urvat vítězství na svoji stranu nemůže polevovat.
15:22 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #15 Zdeněk Kyndl (5:1)
15:10 Je tu začátek 2 třetiny a tempo neustává.
15:00 Střely v 1. části: 10:4
14:10 Stav je opět o 3 góly.
13:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Michael Drahoš, asistoval #4 Jozef Kandráč (4:1)
10:35 Vyloučen hráč #10 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
07:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Daniel Novotný bez asistence (3:1)
07:21 Litomyšl využívá přesilovky a snižuje.
07:06 Vyloučen hráč #27 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
06:34 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:0
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Matěj Dvořák (3:0)
05:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jakub Poláček (2:0)
05:31 Mýto zvyšuje náskok ale Litomyšl se jistě nevzdává.
01:52 Kapitán domácího celku se uvolňuje do středu hřiště a střílí první gól tohoto utkání.
01:51 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
01:00 Mýto bude mít šanci dostat se do vedení v přesilovce.
00:41 Vyloučen hráč #10 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Začala 1 třetina čekáme velice vyhrocený zápas, je to přeci jenom derby.