12:2
    David VÁCLAVEK
    (Faltus)

TJ Sokol Jaroměř - FBC LETOHRAD Orel Orlice 12:2
branky: 3. Jiří Lhotský, 8. Patrik Adámek, 8. Jan Jiran, 9. Jiří Lhotský, 14. Otto Völgyi, 19. Otto Völgyi, 20. Jiří Hrobský, 27. Jiří Hrobský, 32. Miroslav Nepraš, 37. Tereza Kyšková, 39. Jiří Lhotský, 44. Jan Jiran - 22. Nikolas Brdíček, 45. David Václavek; rozhodčí: Lukáš Picek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Kučera 25 - Vojtěch Krejsa 6, Jiří Bureš 11; po třetinách: 5:0, 3:1, 4:1
45:00 Komentář hostů Appl Štěpán (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas. A podle výsledku jsme zjistili naše slabiny a víme na čem do budoucna pracovat.
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Zápas jsme rozhodli v první třetině a poté zápas kontrolovali. Děkuji soupeři za bojovný a férový výkon až do konce.
45:00 Střely ve 3. části: 5:14
44:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 12:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #84 David Václavek, asistoval #38 Tomáš Faltus (12:2)
44:59 Hra byla většinou jednostranná.
43:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 12:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #72 Matěj Schőniger (12:1)
39:45 Dobrý zákrok brankáře Letohradu.
38:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (11:1)
37:50 Hra je teď vyrovnaná.
36:43 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Tereza Kyšková, asistoval #8 Miroslav Nepraš (10:1)
36:43 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jiří Bureš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
35:42 Vidíme skvělé výkony obou brankářů.
32:44 Na míčku je více Jaroměř.
31:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #16 Otto Völgyi (9:1)
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
29:13 Krásně vychytáný nájezd.
29:12 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #38 Tomáš Faltus.
26:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Jiří Hrobský, asistoval #72 Matěj Schőniger (8:1)
23:47 Krásný zákrok brankáře i na druhé straně.
23:33 Krásný zákrok brankáře Latohradu.
21:07 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #42 Bajarchuslen Munch-Erdene (7:1)
20:15 Samostatný únik Jaroměře, zastavil Letohradský obránce.
19:34 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Jiří Hrobský, asistoval #11 Erik Mikas (7:0)
19:04 Dvě rychle vstřelené branky po sobě zvyšují náskok Jaroměře.
18:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #8 Miroslav Nepraš (6:0)
17:05 Hezký zákrok brankáře Letohradu.
16:50 Hra je na začátku třetiny vyrovnaná.
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:28 Aktivnější ve hře je Jaroměř.
13:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Otto Völgyi, asistoval #31 Jiří Lhotský (5:0)
10:55 V této třetině je aktivnější Jaroměř.
08:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Patrik Adámek (4:0)
07:16 Dva rychlé góly týmu Jaroměř.
07:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
07:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Patrik Adámek, asistoval #16 Otto Völgyi (2:0)
05:34 Hra je velice vyrovnaná.
03:08 Hra je vyrovnaná, bez větších šancí.
02:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0