6:3
    Tomáš NYKL
    (Majtner)

FLORBAL LITOMYŠL - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:3
branky: 10. Tomáš Řehůřek, 17. Viktor Olšinár, 23. Max Holásek, 28. Tomáš Nykl, 31. Tomáš Nykl, 45. Tomáš Nykl - 5. Adam Vejrek, 10. Šimon Vacek, 24. Šimon Vacek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Antonín Živný; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Eliška Křivková 14 - Vojtěch Petera 8; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:0
45:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): V první polovině jsme byli lepší, ale neproměněné šance nás stály výsledek. Děkujeme soupeři i diváků.
45:00 Komentář domácích Macek Marek (Trenér): V první třetině jsme byli ještě na cestě, pak jsme se zvedli a dotáhli zápas tam, kam jsme chtěli. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
44:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #96 Jan Majtner (6:3)
40:51 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
40:51 Máme tu na obou stranách fauly s trestem na 2 minuty za sekání. Nyní uvidíme hru 4 na 4.
40:33 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
39:10 Petera chytá jednu střeku za druhou.
37:53 Rtyně úspěšně ubránila přesilovku Litomyšle.
35:53 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:53 Začiná se to vyhrocovat, Vacek v očích rozhodčích fauloval.
30:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #43 Lukáš Hochbergr (5:3)
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
29:40 Hra se velmi zrychlila a Rtyně se snaží dorovnat.
27:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl bez asistence (4:3)
27:03 Můžeme vidět na obou stranách velké napadání.
23:58 Rtyně využila přesilovky a dorovnala tak skóre.
23:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (3:3)
22:25 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi
22:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #25 Matěj Dvořák (3:2)
21:05 Litomyšl neproměňuje přesilovku.
18:57 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi
17:29 Brankář Rtyně zachraňuje spostu šanci.
16:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Viktor Olšinár, asistoval #12 Tomáš Nykl (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 3:4
14:15 Rtyně presuje hosty.
09:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #77 Max Holásek (1:2)
09:47 Litomyšl se dočkala prvního gólu.
09:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
09:15 Litomyšl teď zkouší prostřelit bránu Rtyně, ale Petera všechno vychytá.
04:55 Opět krásná akce Vejrka a Vacka, tentokrát končí gólem.
04:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (0:1)
02:25 Krásná akce Vejrka a Vacka, bohužel nekončí gólem.