• 45 44:30
    2:5
    (Balek)

Florbal Primátor Náchod B - FLORBAL LITOMYŠL 2:5
branky: 35. Jakub Hejhal, 45. Jakub Hejhal - 1. Daniel Novotný, 10. Tomáš Nykl, 11. Max Holásek, 16. Daniel Novotný, 19. Jakub Renza; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Erik Zoubek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 10 - Jiří Večeře 16; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:0
45:00 Komentář domácích Rázl František (Trenér): První polovina zápasu z naší strany ustrašená a bez důrazu,druhá půlka odlišna aod té se odrazíme do dalšího utkání.Děkuji klukům za týmovost v celém zápase
45:00 Komentář hostů Macek Marek (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 11:3
44:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jakub Hejhal, asistoval #85 Adam Balek (2:5)
41:47 A další šance Jakuba Hejhala. Po střele dorážel a trefil horní tyč.
40:34 Celou třetinu tlačí Litomyšl ale i Náchod se do útoku dostává.
38:13 Klička na Jakuba Jirečka Maxovi Holáskovi nevyšla.
37:50 Střela Jakuba Hejhala končí pouze v boční síti.
36:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
34:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jakub Hejhal, asistoval #10 Daniel Havel (1:5)
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
26:16 Teď už hraje v pěti i Litomyšl.
25:42 Náchod hraje v plném počtu. Začíná jim krátká přesilovka.
24:16 Poprvé máme dneska hru 4 na 4. Uvidíme jak s tím oba týmy naloží.
24:15 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:41 I třetí přesilovka bude pro Litomyšl.
23:40 Vyloučen hráč #34 Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:05 Litomyšl zůstává na přesilovkách stoprocentní. I druhou přesiloku využil.
18:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #96 Jan Majtner (0:5)
17:07 I druhá přesilovka patří Litomyšli.
17:06 Vyloučen hráč #34 Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za opakované přestupky
15:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #96 Jan Majtner (0:4)
15:00 Střely v 1. části: 1:7
10:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #21 Tomáš Řehůřek (0:3)
09:04 Litomyšl využívá první přesilovku zápasu.
09:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #11 Daniel Novotný (0:2)
07:13 První přesilovku zápasu si zahraje Litomyšl.
07:12 Vyloučen hráč #19 Jakub Hejhal družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
02:39 Ani po gólu tlak Litomyšli neupadá.
00:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1