44
  • 44 43:55
    Polička

Orel Přelouč - 1. FBC Polička 5:4
branky: 2. Ladislav Jezdinský, 14. Jiří Maček, 25. Michal Pleskot, 29. Ladislav Jezdinský, 37. Ladislav Jezdinský - 11. Petr Dočekal, 15. Aleš Pazdera, 21. Jiří Toman, 32. Jiří Toman; rozhodčí: Ondřej Kroutil - Lukáš Picek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 31 - Dominik Flídr 11; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 4:9
44:59 Domácí zodpovědnou obranou Poličku už do šance nepustili a výhrou potěšili domácí diváky.
43:56 Hosté si domlouvájí postavení při power-play.
43:55 Timeout 1. FBC Polička
36:06 Domácí se opět ujímají vedení po klasické střele Jezdinského příklepem skoro z půlky hřiště.
36:05 GÓL Orel Přelouč ! 5:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #19 Jiří Maček (5:4)
31:44 Po sérii několika chyb domácích v rozehrávce u vlastní brány už hosté dokázali své šance jednou proměnit a vyrovnávají Tomanem.
31:42 GÓL 1. FBC Polička! 4:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #5 Jiří Toman, asistoval #99 Petr Dočekal (4:4)
30:00 Přestože hosté z Poličky byli ve druhé třetině výrazně aktivnější, na skóre ji vyhráli domácí - a to je nejdůležitější :-)
30:00 Střely ve 2. části: 4:15
28:34 Domácí přežili přesilovku po vyloučení Pleskota a ten vzápětí vyslal dlouhou přihrávkou do šance Jezdinského, který nezaváhal a kličkou šoupnul gólmanovi míček do brány.
28:33 GÓL Orel Přelouč ! 4:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #7 Michal Pleskot (4:3)
26:05 Vyloučen hráč #7 Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost
24:55 Domácí vyrovnávají po pěkné individuální akci Pleskota - s hlavou nahoře se uvolnil přes hráče soupeře a tahem zavěsil nad rameno gólmana.
24:54 GÓL Orel Přelouč ! 3:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #7 Michal Pleskot bez asistence (3:3)
20:04 Nakonec ale Polička přitlačila v důrazu před domácí brankou a podařilo se jí míček propasírovat za záda domácího Matouška v bráně.
20:03 GÓL 1. FBC Polička! 2:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #5 Jiří Toman, asistoval #18 Josef Bouška (2:3)
20:00 Oba týmy se v druhé třetině snaží kombinací přečíslit soupeře a otevřít si střelecký úhel, ale zatím se jim tomoc nedaří.
15:00 Vyrovnaná první třetina skončila i vyrovnaným skóre 2:2.
15:00 Střely v 1. části: 8:11
14:19 Po křížné přihrávce Zahradníka přes celou šířku hřiště se nádhernou ranou z první trefil do vinglu Pazdera.
14:18 GÓL 1. FBC Polička! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #86 Aleš Pazdera, asistoval #7 David Zahradník (2:2)
13:46 Po individuální akci Knížka doklepl míček za záda gólmana Mačeka domácí se opět ujímají vedení.
13:45 GÓL Orel Přelouč ! 2:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #19 Jiří Maček, asistoval #63 Tadeáš Knížek (2:1)
10:20 Po přihrávce do velkého brankoviště, kde zůstal nepokrytý domácí obranou, se prosadil zbízka hostující Dočekal
10:19 GÓL 1. FBC Polička! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #99 Petr Dočekal, asistoval #11 František Slovák (1:1)
01:57 Domácí se ujímají vedení - po pěkném přiťuknutí Verunáče se trefil Jezdinský pod víkou soupeřovi svatyně.
01:56 GÓL Orel Přelouč ! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #26 David Verunáč (1:0)