Ondřej MAJVALD
  • 45 44:39
    Orlice

FBC LETOHRAD Orel Orlice C - HAGA Pardubice B 2:2
branky: 11. Tomáš Faltus, 43. Jiří Doleček - 16. Lukáš Mach, 18. Michal Martinek; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Koblížek 15 - Patrik Mládek 24; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
44:39 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice C
44:39 Vyloučen hráč #23 Ondřej Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice C na 2 minuty za nesportovní chování
44:00 Poslední minuta a stav jevyrovnaný týmy se snaží ze svých plných plic
42:40 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice C! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice C vstřelil #19 Jiří Doleček, asistoval #9 Jan Brokeš (2:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
28:06 Vyloučen hráč #11 Matěj Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice C na 2 minuty za sekání
28:02 Papák šel sám na Koblížka, však Koblížek zachytal hodně dobře
21:12 Koblížek výborně vyrazil golovou šanci helmou
18:25 Vyloučen hráč #12 Lukáš Hůlka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice C na 2 minuty za zvedání florbalky
17:21 GÓL HAGA Pardubice B! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #40 Michal Martinek, asistoval #7 Daniel Sýkora (1:2)
15:48 GÓL HAGA Pardubice B! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #12 Lukáš Mach, asistoval #4 Martin Drápalík (1:1)
15:16 Faltus jen těsně míjí prázdnou bránu
15:00 Střely v 1. části: 5:3
12:02 Kuklík zkusil střelu, která však byla vyblokována golmanem
10:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice C! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice C vstřelil #4 Tomáš Faltus, asistoval #17 Lukáš Majvald (1:0)
09:37 Vychytil zkusil střelu z dálky, však přestřelil bránu
03:01 Tomáš Faltus sebral míček hostům a zkusil střelu, která mohla být golova, ale nebyla